توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

قوانین صدور چک
آموزش فتوشاپ
آموزش پل ماکارونی
آموزش برنامه نویسی
آموزش راه اندازی سایت
آموزش شیوه ارائه علمی
آموزش ترفندهای گوگل
آشنایی با بازارهای مالی
دکوراسیون داخلی

Readiris Corporate

Readiris Corporate یک نرم افزار OCR است و از فناوری هوش مصنوعی بهره می‌برد. این نرم افزار قابلیت تشخیص و خواندن متون را از تصاویر را دارا می‌باشد.

از ویژگی‌های برتر این نرم افزار نسبت به برنامه‌های مشابه می‌توان به دقت بالا و ابزارهای موجود در آن اشاره نمود.

به عنوان مثال شما دارای یک عکس از یک فایل متنی می‌باشید و قصد دارید تا متن موجود در عکس را بر روی یک سند متنی ذخیره کنید. در گذشته تنها راه برای رفع این نیاز تایپ نمودن متن از روی عکس بود. اما امروزه با وجود چنین نرم افزارهایی دیگر نیاز به این امر نیست.

برنامه Readiris بصورت خودکار متن را از روی عکس تشخیص داده و آن را در یک سند متنی به کاربر ارائه می‌کند.

ادامه مطلب: Readiris Corporate 15.1 , تبدیل اسناد کاغذی به فایل متنی

ویراستیار

غلط‌یاب فارسی «ویراستیار» نرم‌افزاری است توانا برای اصلاح خطاهای املائی، اشتباهات ویرایشی، نشانه‌گذاری و نیز استانداردسازی متون فارسی.

این نرم‌افزار توسط «دبیرخانه‌ی شورای عالی اطلاع رسانی» تهیه شده و در قالب یک افزونه (Add in) برای نرم‌افزار مایکروسافت وُرد (Microsoft Word) ارائه می‌گردد.

ادامه مطلب: Virastyar 3.5 , ویراستیار، غلط ياب فارسی آفیس

پرنیان

 نسخه‌ جدید فارسی‌ ساز پرنیان با هدف ارائه‌ تقویم شمسی برای ویندوز و مجموعه‌ی آفیس 2013 منتشر شده است. پرنیان با هدف کمک به کاربران فارسی‌زبان در استفاده از محصولات مایکروسافت آفیس ارائه می‌شود و امکانات این مجموعه را در پشتیبانی از زبان فارسی تکمیل می‌کند.

ماژول تقویم شمسی در ویندوز، امکان استفاده از تقویم شمسی در محیط ویندوز را فراهم می‌کند. شما می‌توانید در بخش تنظیمات برنامه، پرنیان را به Startup اضافه کنید و همواره تاریخ را در تمامی بخش‌های ویندوز به شمسی مشاهده کنید. پرنیان از ویندوز 8 و 8.1 نیز پشتیبانی می‌کند.

ادامه مطلب: پرنیان 7 نسخه 7.1.6 , تاریخ شمسی برای ویندوز و آفیس

تاریخ هجری شمسی اکسل

تاریخ هجری شمسی در Excel و تبدیل عدد به حروف Excel توسط موسسه فرساران بصورت رایگان ارائه شده است.

اين مجموعه بصورت يک Add-Ins براي اکسل طراحي شده و به سادگي نصب مي‌گردد. با استفاده از اين توابع شما مي‌توانيد در اکسل با تاريخ هجري شمسي کار کنيد. نگارش جدیدتر این برنامه رایگان نیست و باید خریداری شود.

ادامه مطلب: تاریخ هجری شمسی در اکسل و تبدیل عدد به حروف

Microsoft Excel Viewer

Microsoft Excel Viewer برنامه‌ای برای نمایش فایل‌های اکسل ایجاد شده با نرم‌افزار مایکروسافت آفیس نگارش 97 تا 2013 می باشد.

اگر برروی ویندوز، پکیج آفیس و نرم افزار Excel نصب نیست، با نصب این فایل، می‌توانید فایل‌های Excel تهیه شده با آفیس 97 تا 2013 را مشاهده نمایید. فرمت‌های رایج اکسل، xls. و xlsx. هستند.

ادامه مطلب: Microsoft Excel Viewer , نمایش فایل های اکسل

Microsoft Word Viewer

Microsoft Word Viewer برنامه ای برای نمایش فایل‌های وُرد ایجاد شده با نرم‌افزار مایکروسافت آفیس نگارش 97 تا 2013 می باشد.

اگر برروی ویندوز، پکیج آفیس و نرم افزار Word نصب نیست، با نصب این فایل، می‌توانید فایل‌های Word تهیه شده با آفیس 97 تا 2013 را مشاهده نمایید. فرمت‌های رایج ورد، doc. و docx. هستند.

ادامه مطلب: Microsoft Word Viewer , نمایش فایل های وُرد

PowerPoint Viewer

PowerPoint Viewer 2010 برنامه ای برای نمایش فایل ها و اسلایدهای پاورپوینت می باشد.

اگر برروی ویندوز شما، پکیج آفیس و نرم افزار پاورپوینت نصب نیست، با نصب این فایل می توانید فایل های پاورپوینت تهیه شده با آفیس 97 تا 2013 را مشاهده نمایید.

ادامه مطلب: Microsoft PowerPoint Viewer , نمایش فایل های پاورپوینت

منوهای کلاسیک برای آفیس 2010 و 2013

با استفاده از نرم افزار Classic Menu for Office Enterprise می توانید منوهای آفیس 2010 و 2013 را بصورت منوی کلاسیک (شبیه به آفیس 2003) ببینید.

با نصب این نرم افزار یک منوی ساده از تمام امکانات آفیس 2010 در داخل مجموعه آفیس و متناسب با هر برنامه در قسمت بالای هر برنامه اضافه می شود.

ادامه مطلب: Classic Menu for Office Enterprise , منوی کلاسیک آفیس

منوی کلاسیک برای آفیس 2007

مجموعه آفیس 2007 یکی از بهترین و کاملترین مجموعه های اداری است که در سال 2007 وارد بازار شد. اما در این میان برخی کاربران به دلیل تغییر محیط آفیس 2007 قادر به استفاده بهینه از این مجموعه نیستند.

با استفاده از نرم افزار Classic Menu for Office 2007 می توانید منوهای آفیس 2007 را بصورت منوی کلاسیک آفیس 2003 ببینید.

ادامه مطلب: Classic Menu for Office 2007 , منوی کلاسیک آفیس 2007

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲