توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

Majorproject

Majorproject.ir سایتی برای دانلود انواع آموزش‌ها، پروژه‌ها و پایان‌نامه‌های مهندسی صنایع و مدیریت می‌باشد.

لیست زیر عنوان مجموعه‌ای از پروژه‌ها، پایان‌نامه‌ها و آموزش‌های درسی مهندسی صنایع و مدیریت می‌باشد که با کلیک بر روی هر عنوان به بخش پروژه‌های آن درس منتقل می‌شوید.

تمامی این پروژه‌ها جدید و مربوط به یک یا دوسال اخیر می‌باشند. در حدود 99 درصد این پروژه‌ها در قالب فایل WORD و قابل ویرایش جهت دانلود قرار گرفته‌اند. نمونه این پروژه‌ها به هیچ وجه در سایت‌ها و یا وبلاگ‌های مشابه یافت نمی‌شوند زیرا به صورت کاملاً اختصاصی تهیه شده اند.

ادامه مطلب: معرفی Majorproject.ir , دانلود پروژه مهندسی صنایع  و مدیریت

آپلودسنتر ترین‌بیت

 

► توجه ◄ (30 مهر 1394)
با توجه به تغییر سیاست‌های ترین‌بیت، استفاده از این آپلودسنتر را پیشنهاد نمی‌کنیم. در حال حاضر در اکانت‌های رایگان فایل‌هایی که یک‌ماه دانلود نشوند حذف می‌شوند و به این ترتیب، ترین‌بیت دیگر فضای مناسبی برای فایل‌ها نخواهد بود.

Trainbit (ترین‌بیت به معنی «قطار بیت») فضایی رایگان برای مدیریت فایل‌ها در وب و اشتراک‌گذاری آن با دیگران است. این سرویس در سال 1384 با نام پارسااسپیس شروع به فعالیت نموده و تا امروز 1 میلیون کاربر ایرانی را پشتیبانی نموده است.

برای عضویت در سایت Trainbit، اینجا کلیک کنید.

ادامه مطلب: آپلود سنتر Trainbit, ترین‌بیت ,فضای رایگان اشتراک‌گذاری

معرفی سایت رپیدباز

در مطلب راهنمای دانلود از آپلود سنترها , مستقیم نمودن لینک ها در مورد تبدیل لینک آپلود سنترها به لینک‌های مستقیم توضیحاتی ارائه شد.

در این مطلب با سایت "رپیدباز" برای تبدیل لینک‌های دانلود از آپلودسنترهای معروف به لینک مستقیم و چگونگی ثبت نام و کار با این سایت آشنا خواهید شد.

ادامه مطلب: معرفی سایت رپیدباز , مستقیم کننده لینکها

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲