دانلود نرم افزار

آپدیت آفلاین بیت دیفندر
یکی از مزیت های آنتی ویروس قدرتمند بیت دیفندر، ارائه ی آپدیت‌های آفلاین هفتگی از سوی شرکت سازنده این آنتی ویروس می‌باشد.

به این ترتیب کاربرانی که به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند، به‌راحتی می توانند آنتی ویروس را با استفاده از فایل آپدیت آفلاین به جدیدترین نگارش ویروس‌های قابل شناسایی، بروزرسانی کنند.

ادامه مطلب: BitDefender Offline Update , آپدیت آفلاین بیت دیفندر

BitDefender Total Security 2014

Bitdefender Total Security یکی از محبوب‌ترین و قدرتمندترین بسته‌های نرم افزاری امنیتی حال حاضر دنیای کامپیوتر محسوب می‌شود.

بی‌شک محصول فوق‌العاده کمپانی SOFTWIN توانسته در چندین سال اخیر به شهرت و محبوبیت بی‌همتایی برسد و نظر تمامی منتقدان نرم افزاری دنیا مخصوصاً در رابطه با نرم افزارهای امنیتی را به خود جلب کند. Bitdefender چندین سال است که در رأس برترین ضد ویروسهای دنیا از دیدگاه بسیاری از منتقدان نرم افزاری دنیا قرار گرفته است.

ادامه مطلب: BitDefender Total Security 2014 , بیت دیفندر 2014

فعال‌ساز بیت دیفندر 2014

با استفاده از فعال‌ساز بیت‌دیفندر 2014 می‌توانید دوره‌ی 30 روزه‌ی استفاده‌ی رایگان از آنتی‌ویروس بیت دیفندر نگارش 2014 را به دوره‌ای 91 روزه تبدیل نمایید و از آنتی ویروس بیت دیفندر به مدت نامحدود استفاده کنید.

برای دانلود فعال‌ساز به همراه راهنما به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب: فعال‌ساز بیت دیفندر 2014

فعال‌ساز بیت دیفندر 2013

با استفاده از مجموعه فعال‌سازهای بیت‌دیفندر می‌توانید دوره‌ی 30 روزه‌ی استفاده‌ی رایگان از آنتی‌ویروس بیت دیفندر نگارش 2012 و 2013 را به دوره‌ای چندین ساله تبدیل نمایید و از آنتی ویروس بیت دیفندر به مدت نامحدود استفاده کنید.

برای دانلود فعال‌ساز به همراه راهنما به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب: فعال‌ساز بیت دیفندر 2012 و 2013

فعال‌ساز بیت دیفندر 2011 و 2012

با استفاده از این فایل می‌توانید دوره‌ی 30 روزه‌ی استفاده‌ی رایگان از آنتی‌ویروس بیت دیفندر نگارش 2011 و 2012 را به دوره‌ای چندین ساله تبدیل نمایید و از آنتی ویروس بیت دیفندر به مدت نامحدود استفاده کنید.

برای دانلود فعال‌ساز و مشاهده‌ی راهنمای فعال‌سازی به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب: فعال‌ساز بیت دیفندر 2011 و 2012

BitDefender USB Immunizer

دنیای ویروس های رایانه ای به سرعت رو به گسترش است و در پی آن، انواع آنتی ویروس ها نیز برای مقابله با این خیل عظیم از ویروس ها عرضه شده اند.

فلش مموری ها و و هاردهای پرتابل، آسیب پذیر ترین قطعات در برابر ویروس ها (مخصوصاً ویروس اتوران) هستند. در حال حاضر تعداد زیادی از آنتی ویروس ها قابلیت از بین بردن ویروس اتوران را از دارند اما تعدادی نیز این قابلیت را ندارند.

ادامه مطلب: BitDefender USB Immunizer , محافظت در برابر ویروس‌ها

مقایسه ورژن های بیت دیفندر

شاید برای شما این سئوال پیش بیاید که بهتر است کدامیک از محصولات امنیتی "بیت دیفندر" را دانلود و نصب نمایید؟! و تفاوت نگارش های مختلف آنتی ویروس BitDefender در چیست؟
در حال حاضر محصولات شرکت SOFTWIN که عرضه کننده بسته های امنیتی Bidefender است در سه گروه Internet Security ، Total Security و Antivirus Plus ارائه می شوند.

ادامه مطلب: BitDefender Comparison , تفاوت نگارش های بیت دیفندر

آنتی ویروس بیت دیفندر 2013

همیشه وجود یک آنتی ویروس خوب و کارا با قابلیت های کامل نیاز یک سیستم رایانه ای به شمار می رود. وجود ابزاری امنیتی که بتواند در سیستم را در مقابل حملات ویروس ها و کرم های اینترتی محافظت نماید.

یکی از این نرم افزار های امنیتی BitDefender نام دارد. آنتی ویروسی کامل که امنیت مثال زدنی را برای سیستم ها به ارمغان می آورد.

ادامه مطلب: BitDefender AntiVirus Plus 2013 , بیت دیفندر 2013

آنتی ویروس بیت دیفندر 2013

همیشه وجود یک آنتی ویروس خوب و کارا با قابلیت های کامل نیاز یک سیستم رایانه ای به شمار می رود. وجود ابزاری امنیتی که بتواند در سیستم را در مقابل حملات ویروس ها و کرم های اینترتی محافظت نماید.

یکی از این نرم افزار های امنیتی BitDefender نام دارد. ابزاری بسیار کامل که امنیت مثال زدنی را برای سیستم ها به ارمغان می آورد.

ادامه مطلب: BitDefender Internet Security 2013 , بیت دیفندر 2013

آنتی ویروس بیت دیفندر 2013

در این مطلب نگارش‌های قدیمی‌تر آنتی‌ویروس قدرتمند بیت‌دیفندر برای دانلود قرار گرفته است.

برای دانلود به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب: نگارش‌های قدیمی بیت‌دیفندر , BitDefender Total Security 2012 - 2013

کلیه حقوق به سایت ghafari3.com تعلق دارد. استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.

خرید اکانت آپدیت نود ۳۲