توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات بنری و تبلیغات پاپ‌آپ بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

دانلود نرم افزار

آپدیت آفلاین بیت دیفندر
یکی از مزیت های آنتی ویروس قدرتمند بیت دیفندر، ارائه ی آپدیت‌های آفلاین هفتگی از سوی شرکت سازنده‌ی این آنتی‌ویروس می‌باشد. به این ترتیب کاربرانی که به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند، به‌راحتی می توانند آنتی ویروس را با استفاده از فایل آپدیت آفلاین به جدیدترین نگارش ویروس‌های قابل شناسایی، بروزرسانی کنند.

با توجه به استقبال خوب شما بازدیدکنندگان محترم سایت Ghafari3.com از آپدیت‌های آفلاین آنتی‌ویروس‌ها، تصمیم بر این گرفتیم تا شبیه به سایر آنتی‌ویروس‌ها، آپدیت آفلاین آنتی‌ویروس قدرتمند بیت‌دیفندر را با لینک مستقیم از سرورهای سایت برای دانلود در اختیار شما بازدیدکنندگان محترم Ghafari3.com قرار بدهیم.

ادامه مطلب: BitDefender Offline Update , آپدیت آفلاین بیت دیفندر

BitDefender Total Security 2014

Bitdefender Total Security یکی از محبوب‌ترین و قدرتمندترین بسته‌های نرم افزاری امنیتی حال حاضر دنیای کامپیوتر محسوب می‌شود.

بی‌شک محصول فوق‌العاده کمپانی SOFTWIN توانسته در چندین سال اخیر به شهرت و محبوبیت بی‌همتایی برسد و نظر تمامی منتقدان نرم افزاری دنیا مخصوصاً در رابطه با نرم افزارهای امنیتی را به خود جلب کند. Bitdefender چندین سال است که در رأس برترین ضد ویروس‌های دنیا از دیدگاه بسیاری از منتقدان نرم افزاری دنیا قرار گرفته است.

ادامه مطلب: BitDefender Total Security 2015 , بیت دیفندر 2015

BitDefender Internet Security

هواره وجود یک آنتی‌ویروس قدرتمند و کارا با قابلیت‌های کامل نیاز یک کامپیوتر به شمار می‌رود. وجود ابزاری امنیتی که بتواند سیستم را در مقابل حملات ویروس‌ها و کرم‌های اینترتی محافظت نماید.

یکی از این نرم افزارهای قدرتمند امنیتی BitDefender نام دارد. ابزاری بسیار کامل که امنیت مثال‌زدنی را برای سیستم‌ها به ارمغان می‌آورد.

مجموعه نرم افزارهای شرکت BitDefender در یک بسته نرم افزاری جمع آوری شده و Bitdefender Internet Security نام گرفته است. بسته ای که با دارا بودن تمامی نرم افزارهای امنیتی این شرکت به کاربرانش لذت استفاده از یک سیستم امن را هدیه می‌دهد.

BitDefender Internet Security با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های موجود، سیستم را اسکن کرده و با به‌روزرسانی سریع، به هیچ ویروس و یا فایل مخربی اجازه ورود به سیستم را نخواهد داد.

ادامه مطلب: BitDefender Internet Security 2015 , بیت دیفندر 2015

آنتی‌ویروس  بیت دیفندر

هواره وجود یک آنتی‌ویروس قدرتمند و کارا با قابلیت‌های کامل نیاز یک کامپیوتر به شمار می‌رود. وجود ابزاری امنیتی که بتواند سیستم را در مقابل حملات ویروس‌ها و کرم‌های اینترتی محافظت نماید.

یکی از این نرم افزارهای قدرتمند امنیتی BitDefender نام دارد. ابزاری بسیار کامل که امنیت مثال‌زدنی را برای سیستم‌ها به ارمغان می‌آورد.

نسخه‌ی آنتی‌ویروس بیت‌دیفندر بر خلاف نسخه‌های Internet Security و Total Security فاقد فایروال و سایر ابزارهای شرکت بیت‌دیفندر است و صرفاً می‌تواند به عنوان یک آنتی‌ویروس بدون فایروال مورد استفاده قرار بگیرد.

ادامه مطلب: BitDefender AntiVirus Plus 2015 , آنتی‌ویروس  بیت دیفندر

ابزار حذف آنتی ویروس بیت دیفندر
گاهی اوقات برای حذف (Uninstall) آنتی ویروس بیت دیفندر از طریق
Start > Control Panel > Add\Remove Programs در ویندوز ایکس پی
و یا Start > Control Panel > Programs and Features در ویندوز ویستا و 7
با اخطار مواجه شده و به این ترتیب آنتی ویروس به درستی از روی سیستم حذف نمی شود.

در اینصورت اگر قصد نصب نگارش دیگری از بیت دیفندر و یا آنتی ویروس دیگر از شرکتی متفاوت را داشته باشید با اخطاری مبنی بر نصب بودن آنتی ویروس دیفندر مواجه می شوید.

با استفاده از ابزار حذف نرم افزارهای بیت دیفندر (BitDefender Uninstall Tool) می توانید بصورت کامل هریک از محصولات BitDefender را که برروی ویندوز نصب شده است حذف نمایید.

ادامه مطلب: BitDefender Uninstall Tool , ابزار حذف بیت دیفندر

مقایسه ورژن های بیت دیفندر

شاید برای شما این سئوال پیش بیاید که بهتر است کدامیک از محصولات امنیتی "بیت دیفندر" را دانلود و نصب نمایید؟! و تفاوت نگارش‌های مختلف آنتی ویروس BitDefender در چیست؟

در حال حاضر محصولات شرکت SOFTWIN که عرضه کننده بسته‌های امنیتی Bidefender است در سه گروه
Internet Security ، Total Security و Antivirus Plus ارائه می‌شوند.

در ادامه‌ی مطلب با ما همراه باشید تا با تفاوت این بسته‌ها آشنا شوید.

ادامه مطلب: BitDefender Comparison , تفاوت نسخه‌های بیت دیفندر

فعالسازی بیت دیفندر 2014 و 2015

با استفاده از فعال‌ساز بیت‌دیفندر 2014 و 2015 می‌توانید دوره‌ی 30 روزه‌ی استفاده‌ی رایگان از آنتی‌ویروس بیت دیفندر را به دوره‌ای 91 روزه تبدیل نمایید و از آنتی ویروس بیت دیفندر به مدت نامحدود استفاده کنید.

برای دانلود فعال‌ساز به همراه راهنما به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب: فعال‌ساز بیت دیفندر 2014 و 2015

دانلود نگارش‌های قدیمی آنتی ویروس بیت‌دیفندر

در این مطلب نگارش‌های قدیمی‌تر آنتی‌ویروس قدرتمند بیت‌دیفندر برای دانلود قرار گرفته است.

برای دانلود به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب: دانلود نگارش‌های قدیمی آنتی ویروس بیت‌دیفندر

فعال‌ساز بیت دیفندر 2013

با استفاده از مجموعه فعال‌سازهای بیت‌دیفندر می‌توانید دوره‌ی 30 روزه‌ی استفاده‌ی رایگان از آنتی‌ویروس بیت دیفندر نگارش 2012 و 2013 را به دوره‌ای چندین ساله تبدیل نمایید و از آنتی ویروس بیت دیفندر به مدت نامحدود استفاده کنید.

برای دانلود فعال‌ساز به همراه راهنما به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب: فعال‌ساز بیت دیفندر 2012 و 2013

فعال‌ساز بیت دیفندر 2011 و 2012

با استفاده از این فایل می‌توانید دوره‌ی 30 روزه‌ی استفاده‌ی رایگان از آنتی‌ویروس بیت دیفندر نگارش 2011 و 2012 را به دوره‌ای چندین ساله تبدیل نمایید و از آنتی ویروس بیت دیفندر به مدت نامحدود استفاده کنید.

برای دانلود فعال‌ساز و مشاهده‌ی راهنمای فعال‌سازی به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب: فعال‌ساز بیت دیفندر 2011 و 2012

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲