توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

کانفیکر (Win32/Conficker) یک کرم  اینترنتی است که عمده فعالیت آن با استفاده از اینترنت صورت می پذیرد.

این کرم خطرناک با به‌روز رسانی خود از سرور های ناشناس بعد از گذشت چندین سال (از  ۱۰/۲۰۰۸) هنوز به عنوان یکی از مخربترین کرم‌ها در دنیا شناخته می شود.

 یکی از علت های باقی ماندن کرم کانفیکر به‌روز رسانی آن است. این کرم در تاریخ‌های مختلفی از طریق متصل شدن به سرورش خودش را به روزرسانی می‌کند و کدهای جدید و همچنین آدرس‌های جدیدی را برای ارسال اطلاعات قربانیان در اختیار می‌گیرد. ترکیب ویروس‌های مخرب در این کرم به چشم می آید و اسرار سازنده این کرم به آلوده کردن شبکه‌ها نیز در نوع خود جالب است.

گستردگی بیش از حد سایت‌های پشتیبان، این کرم آن را به یک ابزار بسیار قدرتمند در سرتاسر جهان تبدیل کرده است. عامل دیگر در گستردگی آن تعویض کد کرم با همان عملکرد قبلی (جاسوسی) است. به حدی که نسخه جدیدی آن به نام Win32.Worm.Conficker E پنجمین نسخه از این کرم اینترنتی است. این کرم نیز همانند سایر کرم های اینترنتی از روش‌های معمول استفاده می‌کند اما پشتیبانی از اکثر نسخه های ویندوز مخصوصاً ویندوزهای سرور و حتی ویندوزهای ۶۴ بیتی عامل دیگر در گسترش بی وقفه‌ی آن است.

آنتی ویروس کسپرسکی این کرم مخرب را با نام کیدو (Net-Worm.Win32.Kido) و آنتی ویروس ناد32 این کرم را با نام کانفیکر (Conficker) شناسایی می‌کند.

نام دیگر این ویروس Downadup است.

 

راهنمای حذف ویروس Win32/Conficker:

 برای حذف ویروس Win32/Conficker مجموعه‌ای از ابزارهای حذف مخصوص این ویروس را آماده نموده‌ایم و کافی‌ست به انتخاب خود یکی از این ابزارها را اجرا نمایید تا ویروس را حذف کنند. می‌توانید این مجموعه را از Ghafari3.com و از لینک‌های زیر دانلود نمایید.

 این مجموعه شامل ابزارهای زیر است:

  1. AVG Conficker Worm Removal Tool
  2. ESET Win32Conficker worm remover
  3. F-Secure Conficker
  4. Kaspersky KidoKiller
  5. McAfee Stinger
  6. Symantec W32 Downadup Removal Tool

 

  • منبع توضیحات معرفی این ویروس، سایت antiviruss.ir می‌باشد.

 


دانلود مجموعه ابزارهای حذف ویروس Win32 Conficker با حجم 13.2 مگابايت

دانلود دانلود از Ghafari3.com با قابليت Resume (لینک مستقیم)

دانلود لینک کمکی Mediafire با قابليت Resume


رمز فایلپسورد برای Extract فايل:

www.ghafari3.com


► لینک کوتاه این مطلب ◄

www.ghafari3.com/kr9p

گزارش لینک دانلود خراب


 


نوشتن دیدگاه

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲