توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

TeamViewer

TeamViewer نرم افزاری‌ست که به شما امکان دسترسی به کامپیوترتان را از هر مکان و از طریق اینترنت فراهم می‌کند.

با استفاده از دسترسی به دسکتاپ و کنترل از راه دور کامپیوتر از طریق TeamViewer می‌توانید فایل‌ها را انتقال بدهید، چت کنید، به تعمیر و عیب یابی کامپیوتر مقصد بپردازید و یا برنامه‌ای را در کامپیوتر مقصد به نمایش بگذارید. البته برای استفاده از آن، روی هر دو کامپیوتر مبدا و مقصد نصب شده باشد.

ادامه مطلب: TeamViewer 12.0.78716 , کنترل سیستم از راه دور

BWMeter

کنترل پهنای باند مصرفی امروزه یکی از دغدغه‌های کاربران اینترنت در ایران محسوب می‌شود. برای کنترل پهنای باند در شبکه نرم افزارهای مختلفی وجود دارد مانند برنامه DU Meter یا NetLimiter که در سایت معرفی شده است.

با استفاده از BWMeter می‌توانید پهنای باند را کنترل کرده و گزارشات ساعتی، روزانه، هفتگی و ماهیانه دریافت نمایید. این برنامه بر خلاف برنامه‌های مشابه دارای توانایی آنالیز برای بسته‌های رد و بدل شده نیز می‌باشد.

همچنین BWMeter دارای قابلیت تشخیص بین ترافیک شبکه‌ای محلی می‌باشد و مزیت این امر در این است که می‌توانید در هنگام گزارش، به‌طور کاملاً دقیق از آمار پهنای باند خود بصورت تفکیک شده مطلع شوید. این نرم افزار محصولی از شرکت DeskSoft می‌باشد.

ادامه مطلب: BWMeter 7.2.4 , کنترل پهنای باند اینترنت

DU Meter

آیا تا به حال به این فکر افتاده‌اید که یک گزارش از میزان دریافت و ارسال اطلاعات در اینترنت را داشته باشید؟!

نرم افزار DU Meter گزارش ماهانه، هفتگی، روزانه و ساعتی از میزان دانلود و آپلود از طریق سیستم شما را نشان می‌دهد. این امکان بیشتر از همه، برای کاربرانی که اینترنت با پهنای باند محدود دارند، مناسب است.

DU Meter یک پنجره کوچک بر روی صفحه نمایش شما ایجاد کرده و سرعت و میزان دریافت را بصورت گرافیکی و نمودار یا نوشتاری به شما نشان می‌دهد. از امکانات دیگر این نرم افزار می‌توان به ثبت تمام اطلاعات و منبع و مقصد آنها اشاره کرد.

علاوه بر این DU Meter قابلیتی به نام View Connections را داراست که شما می‌توانید تمام نرم افزارهایی که هم اکنون در حال اجرا و استفاده از اینترنت هستند را ببینید.

ادامه مطلب: DU Meter 7.20 Build 4761 , کنترل پهنای باند اینترنت

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲