توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

دراپ باکس

Dropbox یک سیستم ذخیره‌سازی فایل‌ها تحت وب است که با استفاده از سیستم Cloud Computing به شما اجازه می‌دهد تا در هرجا که به اینترنت دسترسی دارید به اطلاعاتتان هم دسترسی داشته باشید و یا فایل هایتان را به‌راحتی با دیگران به اشتراک بگذارید.

در ادامه‌ی مطلب توضیحات بیشتر درباره‌ی "دراپ باکس" را مطالعه نمایید.

ادامه مطلب: Dropbox 36.4.22 , دراپ‌باکس , فضای رایگان ذخیره اطلاعات

مایکروسافت وان درایو

Microsoft OneDrive (همان SkyDrive سابق) یک سیستم ذخیره‌سازی فایل‌ها تحت وب است که با استفاده از سیستم Cloud Computing (پردازش ابری) به شما اجازه می‌دهد تا در هرجا که به اینترنت دسترسی دارید به اطلاعاتتان هم دسترسی داشته باشید و یا فایل‌هایتان را به‌راحتی با دیگران به اشتراک بگذارید.

مایکروسافت در سرویس وان‌درایو به تمامی کاربرانش ۱۵ گیگابایت فضای رایگان ارائه می‌دهد.

با استفاده از نرم افزار مایکروسافت وان‌درایو در هر یک از سیستم عامل‌ها و یا حتی با مراجعه به آدرس onedrive.live.com می‌توانید اطلاعات خود را در این فضا ذخیره کرده و در هر مکان که نیاز داشتید می‌توانید از اطلاعات خود استفاده نمایید. سرویس Microsoft OneDrive برروی تمامی سیستم عامل‌ها مانند ویندوز، اندروید، کروم، مک، iOS و لینوکس قابل استفاده و در دسترس است. در واقع در هر جا که به مرورگر وب دسترسی داشته باشید به Microsoft OneDrive هم دسترسی خواهید داشت.

برای داشتن این فضا کافی‌ست یک اکانت مایکروسافت (live.com) را داشته باشید. اگر اکانت مایکروسافت ندارید با مراجعه به لینک زیر، یک اکانت وان‌درایو (اکانت مایکروسافت) برای خود ایجاد نمایید.

https://account.live.com

ادامه مطلب: Microsoft OneDrive 17.3 , فضای رایگان ذخیره اطلاعات

گوگل‌درایو

Google Backup and Sync نسخه‌ی تغییر نام یافته و جدید Google Drive، یک سیستم ذخیره‌سازی فایل‌ها تحت وب است که با استفاده از سیستم Cloud Computing (پردازش ابری) به شما اجازه می‌دهد تا در هرجا که به اینترنت دسترسی دارید به اطلاعاتتان هم دسترسی داشته باشید و یا فایل‌هایتان را به‌راحتی با دیگران به اشتراک بگذارید.

امکاناتی که گوگل برای گوگل‌درایو در نظر گرفته است این سرویس را جذاب‌تر و انعطاف‌پذیر‌تر از سرویس‌های مشابه مثل DropBox , OneDrive و ... کرده است. گوگل‌درایو به تمامی کاربرانش ۱۵ گیگابایت فضای رایگان ارائه می‌دهد.

با استفاده از نرم افزار گوگل‌درایو در هر یک از سیستم عامل‌ها و یا حتی با مراجعه به آدرس drive.google.com می‌توانید اطلاعات خود را در این فضا ذخیره کرده و در هر مکان که نیاز داشتید می‌توانید از اطلاعات خود استفاده نمایید. سرویس Google Drive برروی تمامی سیستم عامل‌ها مانند ویندوز، اندروید، کروم، مک، iOS و لینوکس قابل استفاده و در دسترس است.

برای داشتن این فضا کافی‌ست یک اکانت جی‌میل (ایمیل گوگل) را داشته باشید. اگر جی‌میل ندارید راهنمای تصویری زیر را ببینید و یک اکانت جی‌میل برای خود ایجاد نمایید.

راهنمای تصویری ایجاد اکانت جی‌میل


پس از ایجاد اکانت جی‌میل باید به لینک آدرس سایت گوگل‌درایو به نشانی drive.google.com مراجعه کرده و گوگل‌درایو را به آسانی فعال نمایید.

ادامه مطلب: Google Backup and Sync , فضای رایگان ذخیره اطلاعات

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲