توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

Pro Evolution Soccer 2016

Pro Evolution Soccer یا PES یکی از پر طرفدارترین بازی‌های ورزشی است که سالیان سال با طرفداران این سبک بازی‌ها همراه بوده و هر ساله نسخه‌ی جدیدی را روانه بازار می‌کند.

طی چند سال اخیر این عنوان در رقابت با یک عنوان مشابه (FIFA از استودیوی EA) دچار تنزل شده و حتی این رکود تا جایی پیشرفت که خیلی از طرفدارهای این سری به عنوان رقیب یعنی FIFA نقل مکان کرده‌اند ولی با تمام این فراز و نشیب‌هایی که گریبان‌گیر استودیوی قدیمی KONAMI شده، فوتبال حرفه‌ای یا Pro Evolution Soccer امسال با شعار زمین از آن ماست یا The Pitch is Ours وارد رقابت با رقیب دیرینه‌ی خودش یعنی FIFA شده است.

PES محصول کار مشترک دو استودیوی کونامی توکیو و PES Productions واقع در ویندزور است. این دو استودیو در این نسخه سعی کرده‌اند تا گیم‌پلی کلاسیک سری را با بسیاری از المان‌های جدید تلفیق کنند. یکی از تغییرات صورت گرفته در سیستم شوت‌زنی بازی است که طبق گفته‌های کونامی، گونه‌های مختلفی از استیل‌های شوت زنی بدون مرز که بازی‌کننده کنترل کاملی بر دقت و قدرت آن‌ها دارد را پیشنهاد می‌دهد.

ادامه مطلب: Pro Evolution Soccer 2016 , بازی PES 2016 برای PC+آپدیت

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲