توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

آکرونیس

Acronis True Image Home نرم افزاری بسیار قدرتمند جهت محافظت از ویندوز است و توسط آن می توانید از تمامی محتوای هارد دیسک و اطلاعات آن شامل برنامه‌ها، تصاویر، اسناد و … نسخه ی پشتیبان (BackUp) تهیه کنید.

این برنامه قادر است تا از سایر برنامه‌های نصب شده بر روی ویندوز و تمامی اطلاعات و تنظیمات آن‌ها نسخه‌ی پشتیبان تهیه نماید. در اینصورت در مواقع لازم در کمترین زمان ممکن می‌توانید به بازگرداندن آن‌ها بپردازید. با اینکار دیگر شما نیازی به نصب مجدد برنامه‌ها نخواهید داشت زیرا با یک کلیک و در کمترین زمان ممکن BackUp آن‌ها اجرا شده و بصورت خودکار برنامه‌ها را بازگردانی می‌کند.

اگر ویندوز شما دائما ویروسی می‌شود و یا اینکه اغلب با ویندوز خود و برنامه‌ها مشکل دارید، قطعا باید هر بار به نصب مجدد ویندوز، درایورها و برنامه‌ها بپردازید. اما اینکار طاقت‌فرسا و وقت‌گیر خواهد بود. با استفاده از این نرم افزار دیگر نیازی به گذراندن این مراحل نخواهد بود و در چند دقیقه و با چند کلیک تمامی محتوای ویندوز به حالت اولیه بازخواهد گشت.

ادامه مطلب: Acronis True Image 2016 , بک آپ از ویندوز + سی‌دی بوت

کرک و سریال Acronis

Acronis True Image Home نرم افزاری بسیار قدرتمند جهت محافظت از ویندوز است و توسط آن می‌توانید از تمامی محتوای هارددیسک و اطلاعات آن شامل برنامه‌ها، تصاویر، اسناد و … نسخه‌ی پشتیبان (Back-up) تهیه کنید.

در این پست، سریال و فعال‌ساز برای نصب و رجیستر تمامی نسخه‌های Acronis True Image Home  در اختیار شما بازدیدکنندگان محترم Ghafari3.com قرار گرفته است.

ادامه مطلب: کرک و سریال تمامی نگارش‌های Acronis True Image Home

بازگرداندن فایل های حذف شده

 GetData Recover My Files Professional یکی از ساده ترین و قدرتمندترین نرم افزار های بازیابی اطلاعات می باشد.

این برنامه توانایی بازیابی اطلاعات پاک شده از قبیل: فایل های پاک شده از سطل زباله ویندوز، هاردهای فرمت شده، آلودگی توسط ویروس ها و خاموش شدن های ناگهانی سیستم ناشی از قطع برق را دارا می باشد.

ادامه مطلب: Recover My Files 4.9.4 , بازیابی اطلاعات حذف شده

آموزش بک آپ از ویندوز

Acronis True Image Home نرم افزاری برای حفاظت کامل از کامپیوتر بوسیله بکاپ گرفتن از اطلاعات شامل سیستم عامل، داده ها، نرم افزارها، عکس ها و فایلهای ویدئویی، پرونده های مالی و تنظیمات شخصی و ... می باشد.

Acronis True Image Home برنده جایزه بهترین نرم افزار بکاپ گیری و بازگرداندن نسخه پشتیبان شده است.

ادامه مطلب: Acronis Training , آموزش تصویری تهیه بک آپ از ویندوز

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲