توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

مدیریت فایل های فشرده

WinRAR محصول شرکت RarLabs یكی از بهترین نرم افزارهای مدیریت فایل‌های فشرده می‌باشد و می‌تواند فایل‌های مختلف را تا 10 درصد بیشتر از فایل‌های ZIP با فرمت RAR فشرده سازد.

WinRAR می‌تواند فایل‌های RAR  , ZIP , 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z را از حالت فشرده خارج كند.

از مهمترین قابلیت‌های این نرم افزار می‌توان به قابلیت Self-Extract اشاره نمود که بوسیله آن می‌توانید فایل فشرده شده را به‌صورت یک فایل اجرایی با پسوند exe در بیاورید تا در کامپیوترهایی که نرم افزار WinRAR نصب نیست نیز بتوانید آن‌ها را از حالت فشرده خارج کنید.

یکی دیگر از امکانات این نرم افزار اضافه نمودن قابلیت‌های WinRAR به راست کلیک برای استفاده آسان از برنامه می‌باشد.

ادامه مطلب: WinRAR 5.40 , مدیریت فایل‌های فشرده, فارسی و انگلیسی

سون زیپ

نرم افزارهای متنوعی برای فشرده‌سازی فایل‌ها در ویندوز وجود دارد اما معروفترین آنها WinRAR, Winzip و 7Zip هستند.

هر کدام از این نرم افزارها به خوبی فایل‌ها را فشرده و یا باز می‌کنند. اما به نظر بسیاری از کاربران بهترین نرم افزار فشرده‌سازی 7Zip است. مهمترین دلایل انتخاب 7Zip نیز سرعت، سهولت و قدرت این نرم افزار مجانی است.

ادامه مطلب: 7Zip 16.04 Final , ایجاد و مدیریت فایل های فشرده

وین زیپ

WinZip برنامه‌ای برای فشرده‌سازی انواع فایل‌ها وفولدرها می‌باشد و کار نقل و انتقال فایل‌ها را آسان و با صرفه می‌کند.

تقریباً تمام فایل‌هایی که از طریق اینترنت یه اشتراک گذاشته می‌شوند به نوعی فشرده می‌شوند تا به آسانی قابل دریافت باشد. "وین زیپ" با پشتیبانی از تمامی فُرمت‌های رایج فشرده‌سازی یکی بهترین نرم افزارها در این زمینه می‌باشد. اگرچه با آمدن ویندوز اکس‌پی قابلیت بازگشایی فایل‌های فشرده با فرمت Zip در ویندوز گنجانده شد ولی با نصب این برنامه به امکانات بسیاری در زمینه‌ی کار با فایل‌های فشرده دسترسی خواهید داشت.

ادامه مطلب: WinZip Pro 20.0 Build 11659 , وین زیپ + کرک

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲