توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

Samsung KIES

Samsung Kies برنامه‌ای قدرتمند و حرفه‌ای در زمینه‌ی اتصال تمامی محصولات سامسونگ به کامپیوتر می‌باشد.

این برنامه شما را قادر می‌سازد تا تمامی محصولات سامسونگ مانند تلفن‌های همراه، تبلت‌ها، MP3 پلیرها، دوربین‌های دیجیتال و ... را به کامپیوتر متصل کرده و اطلاعات موجود در این دستگاه ها را به کامپیوتر منتقل نمایید.

این برنامه شامل یک بسته‌ی کامل و آماده برای مدیریت کامل بر روی تمامی دستگاه‌های سامسونگ می‌باشد. شما با استفاده از این برنامه می‌توانید تمامی اطلاعات موجود در دستگاه‌ها مانند تصاویر, فیلم‌ها, شماره تلفن‌ها, پیامک‌ها و ... را بر روی کامپیوتر منتقل و یا از کامپیوتر برروی دستگاه کپی کنید.

همچنین این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا تصاویر و ویدیوهای خود را برای دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید و یا اطلاعاتتان را بر روی سی‌دی یا دی‌وی‌دی رایت کنید. کافی‌ست بعد از نصب برنامه، از طریق پورت USB دستگاه مورد نظرتان را به کامپیوتر متصل کنید و اجازه بدهید تا دستگاه توسط ویندوز شناسایی شود و سپس از برنامه استفاده نمایید.

ادامه مطلب: Samsung Kies 2.6.3 + 3.2 , مدیریت گوشی‌های سامسونگ

دانلود درایور گوشی سامسونگ

Samsung Mobile Phones USB Driver درایوری جامع و کامل برای تمامی گوشی‌ها و تبلت‌های اندروید شرکت سامسونگ می‌باشد.

با استفاده از این پکیج می‌توانید براحتی و بدون نیاز به نصب برنامه‌های دیگر مانند Samsung Kies، به مدیریت گوشی یا تبلت خود بپردازید. مدیریت گوشی و تبلت در حالت Mass Storage بدون نصب Samsung Kies هم امکان‌پذیر می‌باشد.

ادامه مطلب: Samsung Driver , درایور گوشی‌های اندروید سامسونگ