توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

قوانین صدور چک
آموزش فتوشاپ
آموزش پل ماکارونی
آموزش برنامه نویسی
آموزش راه اندازی سایت
آموزش شیوه ارائه علمی
آموزش ترفندهای گوگل
آشنایی با بازارهای مالی
دکوراسیون داخلی

Samsung KIES

Samsung Kies برنامه‌ای قدرتمند و حرفه‌ای در زمینه‌ی اتصال تمامی محصولات سامسونگ به کامپیوتر می‌باشد.

این برنامه شما را قادر می‌سازد تا تمامی محصولات سامسونگ مانند تلفن‌های همراه، تبلت‌ها، MP3 پلیرها، دوربین‌های دیجیتال و ... را به کامپیوتر متصل کرده و اطلاعات موجود در این دستگاه ها را به کامپیوتر منتقل نمایید.

این برنامه شامل یک بسته‌ی کامل و آماده برای مدیریت کامل بر روی تمامی دستگاه‌های سامسونگ می‌باشد. شما با استفاده از این برنامه می‌توانید تمامی اطلاعات موجود در دستگاه‌ها مانند تصاویر, فیلم‌ها, شماره تلفن‌ها, پیامک‌ها و ... را بر روی کامپیوتر منتقل و یا از کامپیوتر برروی دستگاه کپی کنید.

همچنین این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا تصاویر و ویدیوهای خود را برای دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید و یا اطلاعاتتان را بر روی سی‌دی یا دی‌وی‌دی رایت کنید. کافی‌ست بعد از نصب برنامه، از طریق پورت USB دستگاه مورد نظرتان را به کامپیوتر متصل کنید و اجازه بدهید تا دستگاه توسط ویندوز شناسایی شود و سپس از برنامه استفاده نمایید.

ادامه مطلب: Samsung Kies 2.6.3 + 3.2 , مدیریت گوشی‌های سامسونگ

دانلود درایور گوشی سامسونگ

Samsung Mobile Phones USB Driver درایوری جامع و کامل برای تمامی گوشی‌ها و تبلت‌های اندروید شرکت سامسونگ می‌باشد.

با استفاده از این پکیج می‌توانید براحتی و بدون نیاز به نصب برنامه‌های دیگر مانند Samsung Kies، به مدیریت گوشی یا تبلت خود بپردازید. مدیریت گوشی و تبلت در حالت Mass Storage بدون نصب Samsung Kies هم امکان‌پذیر می‌باشد.

ادامه مطلب: Samsung Driver , درایور گوشی‌های اندروید سامسونگ

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲