توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

nvidia physx

PhysX یکی از برنامه هایی است که توسط شرکت معتبر و بزرگ nVIDIA ساخته و برنامه نویسی شده است.

مهمترین ویژگی فناوری Physx به ارمغان آوردن یک بازی جذاب و تجربه حرکات فیزیکی است. در بازیهای مشتمل بر این فناوری می‌توان دود، انفجار، گرد و غبار، مه و آثار ضرب و شتم را بطور ملموسی احساس کرد.

ادامه مطلب: nVIDIA PhysX , اجرای بهتر بازی‌ها در کارت گرافیکی ان ویدیا

درایور کارت گرافیک ای تی آی

اگر اهل بازی های کامپیوتری هستید، همیشه جدیدترین درایور کارت گرافیک سیستم خود را دانلود و نصب نمایید.

با نصب نگارش جدید قدرت عملکرد کارت گرافیک و در نتیجه سرعت و کیفیت بازی ها بالاتر خواهد رفت و مهمترین اثر آن سازگاری کامل با جدیدترین بازی های ارائه شده می باشد.

شرکت AMD هم محدودیت‌هایی برای کاربران ایرانی قائل شده و با آی‌پی ایران نمی‌توانید درایورها را از سایت ATI دانلود نمایید. ما تمامی فایل‌ها را به سرورهای قدرتمند Ghafari3.com منتقل کرده‌ایم و به‌راحتی و بدون هیچگونه محدودیتی می‌توانید درایور کارت گرافیک سیستم خود را با لینک مستقیم دانلود و به‌روزرسانی نمایید.

ادامه مطلب: ATI Catalyst Drivers 16.7.3 , درایور کارت گرافیک‌های ای‌تی‌آی

درایور کارت گرافیک انویدیا

اگر اهل بازی‌های کامپیوتری هستید، همیشه جدیدترین درایور کارت گرافیک سیستم خود را دانلود و نصب نمایید.

با نصب نگارش جدید درایور، قدرت عملکرد کارت گرافیک و در نتیجه سرعت و کیفیت بازی‌ها بالاتر خواهد رفت و مهمترین اثر آن سازگاری کامل با جدیدترین بازی‌های ارائه شده می‌باشد.

شرکت nVIDIA مدت‌هاست که ایران را در لیست کشورهای تحریم شده قرار داده و با استفاده از IP ایران نمی‌توان وارد سایت این شرکت شده و از آن دانلود نمود.

در ادامه‌ی این مطلب می‌توانید جدیدترین نگارش درایور کارت گرافیک‌های nVIDIA را از سرورهای قدرتمند Ghafari3.com با لینک‌ها مستقیم دانلود نمایید.

ادامه مطلب: nVIDIA Drivers 368.81 , دانلود درایور کارت گرافیک ان‌ویدیا

دایرکت ایکس

 بسیاری از برنامه‌های گرافیکی شما را مجبور به نصب نسخه جدید DirectX مایکروسافت می‌کنند. آیا تا به‌حال از خود پرسیده‌اید كه كار این برنامه چیست؟

DirectX،یكی از فن آوری‌های مایكروسافت است كه به برنامه‌نویسان این امكان را می‌دهد كه یک نسخه از بازی را برای مدل‌های مختلف كارت های گرافیكی (VGA Card) طراحی نمایند.

ادامه مطلب: DirectX v9.29.1974 ، دایرکت ایکس , اجرای بهتر و سریعتر بازی‌ها

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲