توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

قوانین صدور چک
آموزش فتوشاپ
آموزش پل ماکارونی
آموزش برنامه نویسی
آموزش راه اندازی سایت
آموزش شیوه ارائه علمی
آموزش ترفندهای گوگل
آشنایی با بازارهای مالی
دکوراسیون داخلی

Windows 10 جدیدترین نسخه و نسل جدید سیستم عامل ویندوز بوده که به تازگی منتشر و جایگزین Windows 8.1 شده است. اینطور که به نظر می‌رسد Windows 10 با قابلیت‌های فراوان و جدید خود می‌تواند بار دیگر موفقیت Windows XP و Windows 7 را برای مایکروسافت به ارمغان بیاورد.

تغییرات گسترده و بسیاری در Windows 10 انجام شده به طوری که این نسخه از ویندوز را تبدیل به یک عضو جدید خانواده Windows کرده است. مهم‌ترین هدف مایکروسافت در Windows 10 یکپارچه سازی تمامی سیستم عامل‌های مبنی بر ویندوز است، به طوری که یک سیستم عامل واحد برای تمامی دستگاه‌ها نظیر دسکتاپ‌ها، لپ تاپ‌ها، سیستم‌های توکار، تلفن‌های همراه هوشمند و Xbox One تهیه شده است که به طور یکنواخت با یکدیگر ارتباط دارند و بدون نیاز به هیچ ابزار دیگری می‌توانند به یکدیگر متصل شوند و کنترل همگی آن‌ها هرچه آسان‌تر و پیشرفته‌تر شود.

Windows 10 از نظر ظاهری بسیار شبیه Windows 8.1 است ولی عملکرد و کارایی آن بهبود یافته است، هسته ویندوز به طور وسیعی تغییر پیدا کرده و بسیاری از مشکلات Windows 8 برطرف گردیده است؛ مایکروسافت با ارائه Windows 10 امیدوار است تا بتواند بار دیگر موفقیت Windows XP و Windows 7 را کسب کند.

ادامه مطلب: دانلود ویندوز 10 آپدیت ژانویه 2017

دانلود ویندوز 8.1

ویندوز ۸.۱ موسوم به ویندوز آبــی توسط مایکروسافت با سیل عظیمی از قابلیت‌های جدید و با پشتیبانی از صفحه نمایش‌های با رزولوشن بالا به طور رسمی در 17 اکتبر 2013 عرضه شد.

این ویندوز نسخه‌ی تکامل یافته‌ی ویندوز 8 است. در ویندوز 8.1 پس از اجرا، امکان مشاهده مستقیم صفحه دسکتاپ وجود دارد.

ادامه مطلب: دانلود ویندوز 8.1 آپدیت فوریه 2017

دانلود ویندوز 7

ویندوز ۷ هفتمین نسخه‌ی سیستم‌عامل از مجموعه‌ی مایکروسافت ویندوز است که در تاریخ ۲۲ اکتبر سال ۲۰۰۹ به بازار عرضه شد.

ویندوز ۷ برای استفاده در کامپیوترهای شخصی شامل انواع خانگی و اداری تولید شده‌است. این سیستم‌عامل هفتمین نسل از سیستم‌ عامل‌های ویندوز می‌باشد و به همین دلیل نام آن را ویندوز ۷ گذاشته‌اند.

ادامه مطلب: دانلود ویندوز 7 سرویس پک 1 آپدیت دسامبر 2016

دانلود ویندوز 8

ویندوز ۸ آخرین نسخه سیستم‌عامل ویندوز شرکت مایکروسافت می‌باشد که در ۲۶ اکتبر ۲۰۱۲ به بازار عرضه شد.

ویندوز ۸ برای استفاده در رایانه‌های شخصی، رایانه‌های همراه و تبلت‌ها تولید شده‌است. این سیستم‌عامل هشتمین نسل از سیستم‌عامل‌های ویندوز می‌باشد و به همین دلیل نام آن را ویندوز ۸ گذاشته‌اند.

ادامه مطلب: دانلود ویندوز 8 

دانلود ویندوز اکس پی

ویندوز اکس‌پی (Windows XP)‏ یکی از سیستم‌عامل‌هایی است که اسم رمز «ویسلر» (Whistler) را بر خود داشت، چرا که در طول توسعه‌ی ویندوز ایکس‌پی بسیاری از کارکنان مایکروسافت در تفریحگاه ویسلر کانادا مشغول اسکی بودند.

ویندوز ایکس پی بر روی هسته ویندوز NT و ۲۰۰۰ پایه‌گذاری شد و جانشین دو ویندوز ۲۰۰۰ و ME گردید.

ادامه مطلب: دانلود ویندوز اکس پی سرویس پک 3 نگارش ژوئن 2014

SmartVersion

همانطوری که مطلع هستید از ماه پیش سایت‌های معتبر دانلود مانند سافت۹۸ با ارائه‌ی نسخه‌های Baseline برای ویندوزها، دانلود ماهیانه نگارش‌های جدید ویندوز را ساده تر کرده‌اند.

کافی‌ست یکبار نگارش Baseline (پایه) ویندوز را دانلود کنید و سپس در هر ماه میلادی فقط فایل آپدیت مربوط به همان ماه را دانلود نمایید.

ادامه مطلب: اسمارت ورژن , آپدیت ویندوزهای بیس‌لاین به همراه آموزش

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲