توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

کرک ویندوز

فعال بودن ویندوز و استفاده از لایسنس‌های قانونی سبب می‌شود تا از آخرین بروزرسانی‌ها و پشتیبانی‌های مایکروسافت و همچنین تمامی امکانات ویندوز بدون کم و کاستی بهره ببرید.

KMS نرم افزاری برای فعال‌سازی ویندوز ویستا، ویندوز 8، 8.1، ویندوز 10، مجموعه‌ آفیس 2010/2013/2016 و ویندوز سرور 2008 و 2012 می‌باشد.

ادامه مطلب: کرک ویندوز 8/8.1 , ویندوز 10 و آفیس 2013/2016 + آموزش

کرک ویندوز 7

فعال بودن ویندوز و استفاده از لایسنس های قانونی سبب می شود تا از آخرین بروزرسانی ها و پشتیبانی های مایکروسافت و همچنین تمامی امکانات ویندوز بدون کم و کاستی بهره ببرید.

Windows Loader نرم افزاری است که از تمامی نسخه های ویندوز ویستا، ویندوز 7 و ویندوز سرور ۲۰۰۸ پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب: Windows Loader 2.2.2 , فعال ساز ویندوز سرور، ویستا و ویندوز 7

کرک ویندوز 8.1

فعال بودن ویندوز و استفاده از لایسنس های قانونی سبب می شود تا از آخرین بروزرسانی ها و پشتیبانی های مایکروسافت و همچنین تمامی امکانات ویندوز بدون کم و کاستی بهره ببرید.

ادامه مطلب: کرک ویندوز 8.1

فعال سازی ویندوز 8.1 با اسکایپ

با توجه به عرضه شدن نگارش RTM و نهایی ویندوز 8.1 ، یکی از راه‌های فعال‌سازی این نگارش از ویندوز استفاده از روش اسکایپ است.

در این روش با استفاده از سریال‌های معتبر، از طریق اسکایپ بصورت رایگان با شماره‌ی پشتیبانی مایکروسافت در کشور انگلیس تماس می‌گیرید و و با وارد کردن سریال‌ها ویندوز را بصورت قانونی! فعال خواهید کرد.

ادامه مطلب: آموزش فعال سازی ویندوز 8.1 با Skype

کرک ویندوز XP

فعال بودن ویندوز و استفاده از لایسنس های قانونی در ویندوز سبب می شود تا از آخرین بروزرسانی ها و پشتیبانی های مایکروسافت و همچنین تمامی امکانات ویندوز بدون کم و کاستی بهره ببرید.

با کمک این روش ساده می توانید جدیدترین آپدیت ها را از Windows Update بدون مشکل دانلود و نصب نمایید.

ادامه مطلب: فعال ساز ویندوز ایکس پی

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲