توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

قوانین صدور چک
آموزش فتوشاپ
آموزش پل ماکارونی
آموزش برنامه نویسی
آموزش راه اندازی سایت
آموزش شیوه ارائه علمی
آموزش ترفندهای گوگل
آشنایی با بازارهای مالی
دکوراسیون داخلی

ویندوز فایروال کنترل

ویندوزهای مایکروسافت بصورت پیش‌فرض از یک فایروال قدرتمند و مخصوص به خود بهره می‌برند. مایکروسافت پس از ارائه‌ی سرویس پک 2 برای ویندوز XP ، عملاً فایروال را به ویندوز اضافه نمود.

در ویندوز 7 ، ویندوز سرور 2008 و ویندوزهای ارائه شده پس از آن مانند ویندوز 8 و 8.1 و ویندوز سرور 2012 ، فایروال ویندوز بصورت چشمگیری پیشرفت داشته و توسط مایکروسافت بهینه شده است.

متأسفانه فایروال ویندوز بر خلاف سایر برنامه‌‎های فایروال که بصورت جداگانه قابل نصب برروی ویندوز هستند، رابط کاربری چندان ساده‌ای برای ایجاد قوانین برای ارتباطات برنامه ها و ... ندارد و در برخی از مواقع برای انجام این پیکربندی‌ها کار کمی پیچیده می‌شود.

Windows Firewall Control برنامه‌ای کم حجم و بسیار مفید از شرکت BiniSoft است که عملکرد فایروال ویندوز را گسترش می‌دهد و دسترسی سریع به گزینه‌های پراستفاده فایروال ویندوز را در پنجره هایی مرتب و ساده فراهم می‌کند.

با استفاده از این برنامه می‌توانید با چند کلیک، دسترسی برنامه‌ها به اینترنت را قطع نمایید.

ادامه مطلب: Windows Firewall Control 4.5.4.2 , مدیریت فایروال ویندوز

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲