توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

اینترنت لاکاین روزها و با ارائه شدن نگارش جدید اکثر برنامه ها، مشکلی جدی برای کاربرانی که از سریال های غیر اصلی، ک-ر-ک یا پچ استفاده می کنند پیش آمده است و آن هم اکسپایر شدن و از کار افتادن نرم افزارها پس از ک-ر-ک، پچ یا رجیستر با سریال های موجود در اینترنت می باشد.

اکثر برنامه ها در نگارش های جدید خود قابلیت بررسی آنلاین سریال وارد شده را دارند.

ادامه مطلب: Internet Lock 6.0.0 , مدیریت دسترسی برنامه‌ها به اینترنت

آموزش مسدود کردن یک سایت در ویندوز

در گذشته برنامه‌ی Internet Lock را در سایت معرفی نمودیم. نرم افزاری که می‌توان از آن برای جلوگیری از دسترسی برنامه‌ها به اینترنت و اکسپایر شدن برنامه‌ها استفاده کرد.

ممکن است بخواهید ویندوز کامپیوتر شخصی یا کامیپوتر منزلتان را طوری تنظیم کنید که برخی سایت‌های مورد نظرتان فقط با اجازه‌ی شما قابل دیدن باشند.

ادامه مطلب: آموزش جلوگیری از دسترسی به سایتی خاص در ویندوز

آموزش اینترنت لاک

با توجه به اهمیت موضوع جلوگیری از دسترسی برخی برنامه ها به اینترنت و جلوگیری از اکسپایر شدن آن ها، برنامه Internet Lock در سایت معرفی شد.

در این پست آموزش تصویری نصب یک نرم افزار و استفاده از Internet Lock برای جلوگیری از دسترسی آن به اینترنت برای دانلود قرار گرفته است.

ادامه مطلب: Internet Lock Training , آموزش تصویری اینترنت لاک

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲