توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

قوانین صدور چک
آموزش فتوشاپ
آموزش پل ماکارونی
آموزش برنامه نویسی
آموزش راه اندازی سایت
آموزش شیوه ارائه علمی
آموزش ترفندهای گوگل
آشنایی با بازارهای مالی
دکوراسیون داخلی

کلید Outpost Firewall Pro

نرم افزار Outpost Firewall Pro یکی قدرتمندترین فایروال‌های مطرح جهان و محصول شرکت Agnitum است.

در ادامه‌ی مطلب می‌توانید، سریال نسخه‌های مختلف Outpost Firewall Pro را به همراه راهنمای تصویری فعال‌سازی برنامه دانلود کنید.

ادامه مطلب: کلید و راهنمای تصویری فعال‌سازی Outpost Firewall Pro

Outpost Firewall Pro

با توسعه اینترنت همواره امنیت سیستم کاربرانی که به این شبکه متصل می‌شوند یکی از دغدغه‌های مهم بوده، طوری‌که بسیاری از شرکت‌ها با تولید انواع نرم افزارهای امنیتی سعی در برطرف نمودن این مشکل دارند.

اولین راه ممکن جهت ایجاد امنیت، جلوگیری از نفوذ به سیستم از طریق گذرگاه های ورودی یا گذرگاه های اتصال به اینترنت می‌باشد. این کار با استفاده از نرم افزارهایی که اصطلاحاً یک دیوار آتشین یا Firewall جلوی گذرگاه‌های ورودی ایجاد می‌کنند، امکان پذیر می‌باشد.

نرم افزار Outpost Firewall Pro یکی قدرتمندترین فایروال‌های مطرح جهان و محصول شرکت Agnitum است که با توانایی‌های مختلف خود، از سیستم شما در برابر خطرات گوناگون اینترنتی جلوگیری به عمل می‌آورد. این نرم افزار دارای سیستم کشف حملات مجهز به تکنولوژی قدرتمند IDS یا همان Intrusion Detection System که برای کشف تمامی نفودها و حملات به سیستم است، می‌باشد و این بخش با تحت نظر گرفتن میزان اطلاعات ورودی به سیستم و مقایسه‌ی آن با حملات رایج و آشنا، از حملات مضر جلوگیری می‌کند.

 مخفی نمودن هویت شما در اینترنت از دیگر فواید این نرم افزار است و همچنین با استفاده از Attachment Quarantine از سیستم شما در مقابل فایل‌های آلوده ضمیمه شده به ایمیل‌های دریافتی که ممکن است حاوی ویروس، کرم و یا جاسوس باشد محافظت به عمل می‌آورد. همچنین این نرم افزار قادر است سیستم شما را از تمامی گذرگاهای اتصالی به اینترنت و نیز شبکه‌ی داخلی جهت کنترل، مطلع سازد.

ادامه مطلب: Outpost Firewall Pro 9.3 , فایروال قدرتمند + راهنمای فعال‌سازی

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲