توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

قوانین صدور چک
آموزش فتوشاپ
آموزش پل ماکارونی
آموزش برنامه نویسی
آموزش راه اندازی سایت
آموزش شیوه ارائه علمی
آموزش ترفندهای گوگل
آشنایی با بازارهای مالی
دکوراسیون داخلی

ادوبی فلش پلیر

Adobe Flash Player نرم افزاری برای مشاهده و اجرای ویدیوهای آنلاین، بنرها و فایل‌های swf و فلش در صفحات وب می‌باشد.

Adobe Flash Player یک کلاینت Runtime با کارایی بالا، سبک و رسا است. حتماً تا به‌حال برای شما پیش آمده است که برای مشاهده‌ی محتوای آنلاین صفحات وب پس از باز نمودن صفحه‌ی موردنظر، مرورگر از شما درخواست نصب آخرین نسخه‌ی فلش پلیر برای مشاهده‌ی محتوای مذکور را نماید. برای رفع چنین مشکلی باید آخرین نگارش نرم‌افزار فلش پلیر برروی سیستم عامل و مرورگر شما نصب شده باشد.

ادامه مطلب: Adobe Flash Player 27.0.0.187 , ادوبی فلش پلیر

نرم افزار حذف فلش پلیر

گاهی اوقات برای اجرای فلش در مرورگر مشکلاتی وجود دارد که با وجود حذف و نصب مجدد آن مشکل حل نمی‌شود. یکی از دلایل این امر، حذف نادرست فلش پلیر توسط ابزار پیش‌فرض موجود در ویندوز برای حذف برنامه‌ها می‌باشد.

منظور از حذف کننده‌ی برنامه‌ها در ویندوز، Add/Remove Programs در ویندوز XP و Programs and Features در ویندوز ویستا، ویندوز 7، ویندوز 8.1 و 10 می‌باشد.  برای حذف مطمئن و صحیح فلش پلیر به منظور نصب مجدد آن، از ابزار حذف کننده‌ی فلش پلیر که توسط شرکت ادوبی ارائه شده است استفاده می‌شود.

ادامه مطلب: Flash Player Uninstaller , آموزش حذف و نصب فلش پلیر

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲