توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

قوانین صدور چک
آموزش فتوشاپ
آموزش پل ماکارونی
آموزش برنامه نویسی
آموزش راه اندازی سایت
آموزش شیوه ارائه علمی
آموزش ترفندهای گوگل
آشنایی با بازارهای مالی
دکوراسیون داخلی

EMDB

EMDB نرم افزاری کم حجم، رایگان و بسیار کاربردی برای ساخت کالکشن فیلم‌ها می‌باشد. این نرم افزار قادر است از سایت معتبر و معروف IMDB تمامی اطلاعات یک فیلم را جمع آوری کرده و سپس برروی سیستم شما این اطلاعات را ذخیره کند.

در اینصورت شما یک کالکشن حرفه‌ای از فیلم‌های مورد نظر خود خواهید داشت. این نرم افزار می‌تواند پوستر (کاور) فیلم‌ها را از سایت IMDB جمع آوری کرده و برای شما بصورت‌های مختلف مانند سایز بزرگ، سایز متوسط، بند انگشتی و… ذخیره‌سازی کند. شما همچنین قادر خواهید بود تا محتویات کالکشن خود را بصورت فایل‌های CSV و یا Text و یا با فرمت صفحات وب خروجی بگیرید و به‌راحتی از آن‌ها در هر جا استفاده کنید.

ادامه مطلب: EMDB 3.01 , جمع‌آوری اطلاعات و پوستر فیلم‌ها از IMDB

Subtitle Edit

نرم افزار Subtitle Edit یکی از ابزارهای محبوب علاقه‌مندان به فیلم و سریال و مترجمین آنهاست که به شکل ویژه در زمینه‌ی ساخت و ویرایش زیرنویس‌های فیلم و همگام‌سازی زیرنویس‌ها با فیلم، ساخته شده است.

امروزه با افزایش مخاطبین فیلم‌های با زیرنویس، این نرم افزار کمک بسیاری خواهد کرد تا دیگر مجبور نباشید تا وقت خود را برای هماهنگی و درست کردن زیرنویس ها صرف نمایید. کار با این نرم افزار بسیار ساده است و تنها با چند کلیک قادرید تا نرم افزار Subtitle Edit را راه اندازی کرده و به کار با این محصول مشغول شوید. کلیدهای میانبری که در صفحه‌ی اصلی این نرم افزار قرار داده شده، فرآیند کار را بسیار ساده نموده و تمامی افراد به‌راحتی قادر به کار با آن خواهند بود.

از دیگر ویژگی‌های این نرم افزار این است که قادر به ترجمه خودکار بر مبنای Google Translate می‌باشد که نتیجه آن پشتیبانی از بسیاری از زبان‌های رایج جهان خواهد بود.

ادامه مطلب: Subtitle Edit 3.5.2 , ایجاد و ویرایش زیرنویس فیلم

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲