توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

دانلود منیجر

Internet Download Manager یكی از قدرتمند ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود می‌باشد. شتاب دهنده‌ی دانلود این دانلودمنیجر یكی از بی رغیب‌ترین‌ها بوده و با استفاده از آن می‌توانید با سرعت بالا از اینترنت دانلود كنید.

می‌توانید با نصب این دانلودمنیجر به‌راحتی از سایتهای YouTube, GoogleVideo بدون نیاز به نرم افزار خاص در این زمینه دانلود نمایید. این نرم افزار با تمامی مرورگرها و تمامی نگارش های ویندوز سازگاری كامل دارد.

ادامه مطلب: Internet Download Manager 6.29 Build 2 + کرک جدید

[Image]

Internet Download Manager یكی از قدرتمندترین و معروف‌ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود می‌باشد.

با توجه به مشکلاتی که اخیراً برای کاربران در فعال‌سازی IDM ایجاد شده است، مطلبی اختصاصی به همراه آموزش تصویری برای شما بازدیدکنندگان محترم آماده کرده‌ایم.

ادامه مطلب: کرک و پچ Internet Download Manager + آموزش فعال‌سازی

غیرفعال کردن آپدیت اتوماتیک اینترنت دانلود منیجر

بیشتر کاربران اینترنت در ایران، از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر یا همان IDM برای مدیریت دانلودهای خود استفاده می‌کنند.

اکثر اوقات هم از نسخه‌های قفل شکسته، C-r-a-c-k، یا سریال‌های کپی برای رجیستر این نرم افزار استفاده می‌شود، به همین دلیل اگر نرم افزار آپدیت شود، متوجه غیرقانونی بودن رجیستر خود شده و غیر فعال خواهد شد!

مشکلی که حتما شما هم حداقل یک بار با آن مواجه شده اید. نرم افزار IDM به طور منظم و تقریبا هفته‌ای یک بار به صورت خودکار سرور خود را چک می‌کند و اگر نسخه جدیدی ارائه شده باشد، پنجره ای باز شده و به شما پیشنهاد می‌کند که نرم افزار را آپدیت کنید. اما آپدیت کردن همان و غیر فعال شدن نرم افزار همان! بنابر این هرگز نباید بعد از نصب و رجیستر کردن، آن را آپدیت کنید مگر اینکه مجدداً آن‌را فعال‌سازی نمایید.

اگر این اعلان‌های مداوم نرم افزار IDM در مورد آپدیت برای شما هم آزار دهنده است، در این مطلب روشی را آموزش می‌دهیم که با استفاده از آن می‌توانید جلوی آپدیت خودکار IDM را بگیرید. این کار از طریق اعمال تغییرات در رجیستری ویندوز انجام می‌شود.

ادامه مطلب: غیرفعال کردن آپدیت Internet Download Manager 

اگر از کاربران برنامه‌ی مدیریت دانلود IDM هستید حتماً برای شما هم پیش آمده که بخواهید ویندوز را تعویض کنید و یا اینکه یوزر جدیدی در ویندوز ایجاد کنید و دانلودهای نیمه تمام Internet Download Manager را انتقال بدهید. به‌صورت دستی انجام این کار تقریباً غیرممکن است. البته با ترفندهایی می‌توان این‌کار را انجام داد  ولی خوب به دردسر آن نمی‌ارزد.

با استفاده از برنامه‌ی رایگان و کم حجم IDM Backup Manager به‌راحتی و با چندکلیک می‌توانید از لیست دانلودها و فایل‌های نیمه‌تمام، پشتیبان تهیه کرده و به همین صورت با چند کلیک می‌توانید در سیستم دیگر یا در ویندوز جدید، لیست دانلودها و فایل‌های نیمه تمام و یا تنظیمات را بازگردانید.

ادامه مطلب: IDM Backup Manager 0.9.8 , بکاپ از آی‌دی‌ام

اینترنت دانلود منیجر پرتابل

Internet Download Manager یكی از قدرتمند ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود می‌باشد. شتاب دهنده‌ی دانلود این دانلودمنیجر یكی از بی رغیب‌ترین‌ها بوده و با استفاده از آن می‌توانید با سرعت بالا از اینترنت دانلود كنید.

توضیحات تکمیلی در مورد دانلودمنیجر قدرتمند IDM را در مطلب معرفی نگارش قابل نصب این نرم افزار مشاهده نمایید.

نگارش Portable (پـُرتابل) "اینترنت دانلود منیجر" نیازی به نصب و فعال‌سازی ندارد و پس از Extract می‌توانید آن‌را اجرا نمایید.

ادامه مطلب: Internet Download Manager Portable , دانلود منیجر پرتابل

آموزش تنظیمات بخش ذخیره در اینترنت دانلود منیجر

Internet Download Manager یا همان IDM یکی از پرکاربردترین و معروفترین برنامه‌های مدیریت دانلود می‌باشد.

در این آموزش شما را با جزئیات مربوط به بخش Save to (ذخیره در)  در تنظیمات "آی دی ام" آشنا خواهیم کرد.

ادامه مطلب: آموزش اینترنت دانلود منیجر , تنظیمات بخش Save To

آموزش تغییر زبان اینترنت دانلود منیجر

Internet Download Manager یا همان IDM یکی از پرکاربردترین و معروفترین برنامه‌های مدیریت دانلود می‌باشد. پس از نصب این برنامه، در صورتیکه تنظیمات بخش زبان در ویندوز برای زبان فارسی به درستی اعمال شده باشد، زبان برنامه بصورت پیشنهادی فارسی خواهد بود.

در صورتیکه تنظیمات بخش زبان در کنترل پنل ویندوز برای زبان فارسی بدرستی اعمال نشده باشد، زبان برنامه بصورت انگلیسی در دسترس می‌باشد. در این آموزش شما را با چگونگی تغییر زبان "اینترنت دانلود منیجر" آشنا خواهیم کرد.

ادامه مطلب: آموزش تغییر زبان اینترنت دانلود منیجر به فارسی

آموزش تنظیمات بخش عمومی اینترنت دانلود منیجر

Internet Download Manager یا همان IDM یکی از پرکاربردترین و معروفترین برنامه‌های مدیریت دانلود می‌باشد.

در این آموزش شما را با جزئیات مربوط به بخش General (عمومی)  در تنظیمات "آی دی ام" آشنا خواهیم کرد.

ادامه مطلب: آموزش اینترنت دانلود منیجر , تنظیمات بخش General

آموزش فعال و غیرفعال کردن اینترنت دانلود منیجر

Internet Download Manager یا همان IDM یکی از پرکاربردترین و معروفترین برنامه‌های مدیریت دانلود می‌باشد. پس از نصب این برنامه، بصورت پیش فرض افزونه‌های مورد نیاز برروی مرورگرهای مختلف نصب می‌شوند. ممکن است بخواهید IDM را برروی مرورگری خاص غیرفعال و مجدداً فعال نمایید.

در این آموزش شما را با چگونگی فعال و غیرفعال کردن "آی دی ام" در مرورگرها آشنا خواهیم کرد.

ادامه مطلب: آموزش فعال و غیرفعال کردن اینترنت دانلود منیجر در مرورگرها

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲