توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

قوانین صدور چک
آموزش فتوشاپ
آموزش پل ماکارونی
آموزش برنامه نویسی
آموزش راه اندازی سایت
آموزش شیوه ارائه علمی
آموزش ترفندهای گوگل
آشنایی با بازارهای مالی
دکوراسیون داخلی

 بسیاری EagleGet را بهترین جایگزین برای Internet Download Manager می دانند. "ایگل‌گت" از زبان پارسی پشتیبانی می‌کند و با دریافت یک فایل از چند کانکشن، سرعت دانلود را تا 6 برابر افزایش می‌دهد. این نرم افزار با رابط کاربری آسان و بسیار قدرتمند کار شما را در مدیریت دانلود آسان خواهد کرد.

ادامه مطلب: EagleGet 2.0.4.28 , دانلودمنیجر ایگل‌گت , جایگزین IDM

Orbit Downloader

Orbit Downloader مدیریت دانلودی رایگان جهت دانلود فایل‌های شما با سرعت بالاتر می‌باشد. دانلود کننده Orbit قادر به پشتیبانی از پروتکل‌های HTTP, HTTPS, FTP, MMS and RTSP می‌باشد.

به کمک Orbit Downloader به‌راحتی می‌توانید اکثر فایل‌ها مانند بازی‌ها و کلیپ‌های فلش، ویدیوهای موجود در سایت‌هایی مانند YouTube یا فایل‌های موجود برروی آپلودسنترهایی مانند RapidShare ، 4Shared و Mediafire را دانلود نمایید.

قابلیت برجسته‌ی این برنامه در مقایسه با  برنامه‌های مشابه، قابلیت Grab++ می‌باشد که با استفاده از آن می‌توان هر نوع فایل فلش، فیلم یا موزیک را که امکان مشاهده و گوش دادن به آن فقط به‌صورت آنلاین وجود دارد، دانلود کرد.

ادامه مطلب: Orbit Downloader 4.1.1.19 , مدیریت دانلود رایگان

Download Accelerator Plus Premium

Download Accelerator Plus یا همان DAP یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای افزایش سرعت و مدیریت دانلود می‌باشد.

با استفاده از DAP می‌توانید بالاترین سرعت دانلود را تجربه نمایید. DAP هم اکنون دارای بیش از چند صد میلیون کاربر در سراسر جهان می‌باشد.

ادامه مطلب: Download Accelerator Plus 10.0.5.7 , مدیریت دانلود

مدیریت دانلود فلش گت

امروزه اکثر کاربران با دانلود انواع فایل ها از دنیای مجازی اینترنت آشنایی دارند. دانلود به این معنی است که کاربران فایلی را با هر فرمت و شکلی از سرور مبدأ درخواست کرده و بر روی سیستم خود بارگزاری می نمایند.

دانلود کردن فایل ها راه های مختلفی دارد اما راهی که بسیار معمول و رایج است استفاده از نرم افزار های مدیریت دانلود می باشد.

ادامه مطلب: FlashGet 3.7.0.1220 , نرم افزار مدیریت دانلود

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲