توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

زیارت عاشورا برای گوشی جاوا

در این پست چندین برنامه زیارت عاشورا برای گوشی ‌های جاوا برای دانلود قرار گرفته است.

نرم افزار زیارت عاشورا و ناگفته های عاشورا در برگیرنده متن و صوت کامل زیارت عاشورا می‌باشد. نرم افزار دیگر شامل متن و صوت زیارت عاشورا  با قابلیت اسکرول اتوماتیک است.

ادامه مطلب: زیارت عاشورا برای گوشی‌های جاوا

مترجم لغات جاوا

دیکشنری همراه موبایل به نام سارادیک محصول تیم فنی mobile4use می‌باشد که می‌توان آن را برترین دیکشنری موبایل جاوا تولید داخلی دانست.

این نرم افزار به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و شامل  مترجم لغات انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی، انگلیسی به انگلیسی و عربی به انگلیسی می‌باشد.

ادامه مطلب: سارادیک , مترجم لغات برای گوشی‌های جاوا

تقویم هجری شمسی جاوا

نرم افزار تقویم اسلامی باد صبا به عنوان یکی از کامل‌ترین برنامه های تقویم برای پلتفرم جاوا است.

باد صبا بهترین تقویم اسلامی برای گوشی های همراه است که دارای تقویم شمسی، هجری و میلادی است. از قابلیت‌های اصلی بادصبا می‌توان به ارائه‌ی اوقات شرعی و ارائه سه تقويم بدون محدوديت زماني اشاره نمود.

ادامه مطلب: باد صبا 3.2 , تقویم هجری شمسی برای گوشی‌های جاوا

قرآن جاوا تبیان

Quran Tebyan قرآن صوتی با فرمت جاوا است که از طرف موسسه تبیان به صورت کاملاً رایگان عرضه شده است.

از قابلیت‌های کلیدی نرم افزار قرآن تبیان برای گوشی‌های جاوا می‌توان به تلاوت کل قرآن کریم، نمایش آیات و ترجمه فارسی، دسترسی سریع به سوره ها و آیات اشاره نمود.

ادامه مطلب: Quran Tebyan , قرآن جاوا به همراه ترجمه و تلاوت

قرآن جاوا به همراه ترجمه، صورت و تفسیر

Quran Mobin Mobile یکی از بهترین قرآن‌های جاوا شامل متن کامل قرآن به همراه ترجمه و تفسیر عربی البرهان در دو حالت ساده و گرافیکی می‌باشد.

از ویژگی های این نرم افزار قرائت کامل ترتیل قرآن کریم است که با کپی نمودن فایل صوتی بر روی کارت حافظه تلفن همراه این امکان برای کاربر فعال خواهد بود.

ادامه مطلب: قرآن کریم جاوا به همراه ترجمه و تفسیر و صوت

نقشه تهران جاوا

تهرانی‌ها مي‌توانند نقشه دیجیتالی تهران را از طریق گوشی تلفن همراه خود دریافت کنند و به نقشه تمام اماکن و معابر شهر تهران دسترسی پیدا کنند.

این نرم‌افزار به صورت رایگان از طریق پرتال شهرداری تهران قابل استفاده است. نرم افزار نقشه تهران در محیط جاوا طراحی و پیاده ‌سازی شده و براساس توانایی و امکانات پردازنده و حافظه گوشی‌ها در دو نسخه ارائه شده است.

ادامه مطلب: دانلود نقشه تهران برای گوشی‌های جاوا

مسنجر جاوا
با استفاده از نرم افزار shMessenger می‌توانید با اکانت‌های Yahoo، MSN®/Windows Live، Google Talk، Facebook IM در گوشی‌هایی با قابلیت نصب برنامه های جاوا در یک محیط یوزر فرندلی چت کنید.

این برنامه کاملاً رایگان بوده و برروی تمامی گوشی‌ها با پلت فرم جاوا قابل نصب می‌باشد.

ادامه مطلب: shMessenger 3.3.2 , دانلود مسنجر جاوا

جی میل برای جاوا

Gmail Mobile Java نرم افزاری کم حجم برای دسترسی به جی‌میل در گوشی‌های جاوا می‌باشد.

این نرم افزار برروی تمامی گوشی‌های موبایل با پلتفرم جاوا قابل اجرا است و با کمک آن می‌توانید با دسترسی مستقیم به قسمت ایمیل سایت گوگل بدون استفاده از مرورگر در مصرف پهنای باند اینترنت صرفه جویی نمایید.

ادامه مطلب: Gmail Mobile Java , نرم افزار جی میل برای جاوا

قرآن جاوا

نرم افزار Pocket Quran یكی از نرم افزارهای مفید منتشر شده برای گوشی های موبایل و در برگیرنده متن عربی قرآن كریم می باشد.

این نرم افزار متن كامل قرآن را بصورت خوانا و اعراب گذاری شده در خود جای داده و دارای فونتی خوانا می‌باشد. همچنین می‌توانید در این نرم افزار عبارت و یا سوره‌ی مورد نظر خود را با استفاده از قابلیت جستجو براحتی پیدا كنید.

ادامه مطلب: Pocket Quran , قرآن برای گوشی‌های جاوا

بازی گوشی جی ال ایکس

در این مجموعه 10 بازی جاوا قرار گرفته شده و برروی گوشی جی ال ایکس سری 25xx ، 26xx و 27xx تست شده است.

با توجه به اینکه توان سخت افزاری گوشی‌های GLX سری‌های فوق بالا نیست، نمی توان تمامی بازی های جاوا را برروی آن نصب و اجرا کرد و به کندی اجرا می شوند.

ادامه مطلب: GLX Games , بازی های گوشی جی ال ایکس

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲