توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

آپدیت آفلاین نود 32

چندین سال است که در Ghafari3.com آپدیت آفلاین آنتی‌ویروس نود ۳۲در اختیار شما بازدیدکنندگان محترم قرار می‌گیرد. هم اکنون می‌توانید از سرورهای سایت و از لینک‌هایی مستقیم آپدیت آفلاین نود ۳۲ را برای نسخه‌های 3، 4، 5، 6، 7، 8 و 9 دانلود کنید.

Ghafari3.com به عنوان یکی از اولین سایت‌هایی‌ست که آپدیت آفلاین نسخه‌ی 9 آنتی‌ویروس نود 32 را به همراه آموزش کامل و تصویری ارائه می‌کند.

برای دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس نود ۳۲ با لینک مستقیم ، به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید.

 

ادامه مطلب: آپدیت آفلاین آنتی ویروس نود 32 تمامی نسخه‌ها + آموزش

سریال روزانه آنتی ویروس ناد ۳۲

برای مشاهده یوزرنیم و پسورد به‌روزرسانی آنتی ویروس نود۳۲، به یکی از لینک‌های زیر در ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب: یوزرنیم و پسورد بروزرسانی آنتی ویروس نود 32

آموزش فعال کردن سرور آپدیت ناد 32 نگارش 5 , 6 ، 7 و 8

اگر از کاربران آنتی ویروس معروف و قدرتمند نود ۳۲ هستید، به احتمال زیاد به مشکل آپدیت آفلاین نگارش‌های جدید آنتی ویروس مواجه شده‌اید.

قابلیت آپدیت از سرور آفلاین در نگارش‌ 4 آنتی ویروس نود ۳۲ بصورت پیش‌فرض فعال بود و در نگارش 5 به بعد این قابلیت در حالت عادی غیرفعال شد و فقط در نگارش Business و Endpoint پس از نصب آنتی ویروس این قابلیت فعال است.

در این پکیج آموزشی با چگونگی آپدیت آنلاین (از طریق سرور آپدیت) و یا آپدیت آفلاین آنتی ویروس نود 32 نگارش‌های 3، 4، 5، 6، 7، 8 و 9 آشنا می‌شوید.

با توجه به دردسرهایی که ورود به Safe Mode داشته و دارد، در این پکیج، روشی را آموزش داده‌ایم که برای فعال کردن "قابلیت ایجاد تغییر در سرور آپدیت"، نیازی به ورود به Safe Mode نباشد.

فایل‌های آموزشی با فرمت PDF هستند و به این ترتیب در مواقعی که به اینترنت دسترسی ندارید هم می‌توانند همراه شما باشند.

ادامه مطلب: آموزش فعال کردن سرور آپدیت نود 32 نگارش 5 , 6 ، 7، 8 و 9