آپدیت آفلاین نود 32

چندین سال است که در Ghafari3.com آپدیت آفلاین آنتی‌ویروس نود ۳۲در اختیار شما بازدیدکنندگان محترم قرار می‌گیرد. هم اکنون می‌توانید از سرورهای سایت و از لینک‌هایی مستقیم آپدیت آفلاین نود ۳۲ را برای نسخه‌های 3، 4، 5، 6، 7، 8 و 9 دانلود کنید.

Ghafari3.com به عنوان یکی از اولین سایت‌هایی‌ست که آپدیت آفلاین نسخه‌ی 9 آنتی‌ویروس نود 32 را به همراه آموزش کامل و تصویری ارائه می‌کند.

برای دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس نود ۳۲ با لینک مستقیم ، به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید.

 

ادامه مطلب: آپدیت آفلاین آنتی ویروس نود 32 تمامی نسخه‌ها + آموزش

سریال روزانه آنتی ویروس ناد ۳۲

برای مشاهده یوزرنیم و پسورد به‌روزرسانی آنتی ویروس نود۳۲، به یکی از لینک‌های زیر در ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب: یوزرنیم و پسورد بروزرسانی آنتی ویروس نود 32

آموزش فعال کردن سرور آپدیت ناد 32 نگارش 5 , 6 ، 7 و 8

اگر از کاربران آنتی ویروس معروف و قدرتمند نود ۳۲ هستید، به احتمال زیاد به مشکل آپدیت آفلاین نگارش‌های جدید آنتی ویروس مواجه شده‌اید.

قابلیت آپدیت از سرور آفلاین در نگارش‌ 4 آنتی ویروس نود ۳۲ بصورت پیش‌فرض فعال بود و در نگارش 5 به بعد این قابلیت در حالت عادی غیرفعال شد و فقط در نگارش Business و Endpoint پس از نصب آنتی ویروس این قابلیت فعال است.

در این پکیج آموزشی با چگونگی آپدیت آنلاین (از طریق سرور آپدیت) و یا آپدیت آفلاین آنتی ویروس نود 32 نگارش‌های 3، 4، 5، 6، 7، 8 و 9 آشنا می‌شوید.

با توجه به دردسرهایی که ورود به Safe Mode داشته و دارد، در این پکیج، روشی را آموزش داده‌ایم که برای فعال کردن "قابلیت ایجاد تغییر در سرور آپدیت"، نیازی به ورود به Safe Mode نباشد.

فایل‌های آموزشی با فرمت PDF هستند و به این ترتیب در مواقعی که به اینترنت دسترسی ندارید هم می‌توانند همراه شما باشند.

ادامه مطلب: آموزش فعال کردن سرور آپدیت نود 32 نگارش 5 , 6 ، 7، 8 و 9

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲