توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

فولدر لاک

Folder Lock یکی از نرم افزارهای بسیار قدرتمند و قدیمی در زمینه‌ی قفل‌گذاری بر روی انواع فایل‌ها و فولدرها می‌باشد.

از ویژگی‌های برتر این ابزار کوچک امنیتی، سرعت بسیار بالا و کارایی آن است که کاربر با یک کلیک ساده قادر به قفل‌گذاری یا مخفی کردن فایل‌ها، پوشه‌ها، درایوها و ... می‌باشد.

دیگر قابلیت جالب این نرم افزار ساخت فایل‌ها و پوشه‌های امن برای انتقال است و شما به آسانی می‌توانید بر روی فایل‌های CD، فلش دیسک‌ها و ... قفل‌گذاری کنید یا آن را از دید سایرین مخفی نگاه دارید.

ادامه مطلب: Folder Lock 7.5.6 , قفل گذاری برروی فولدرها

قفل گذاری رویرنامه ها در ویندوز

Blumentals Program Protector یکی از بهترین برنامه‌ها برای محافظت از برنامه‌های نصب شده در ویندوز از طریق رمزگذاری می‌باشد.

با استفاده از این ابزار به‌راحتی می‌توانید هر نوع نرم افزار نصب شده در ویندوز را به‌وسیله‌ی رمز گذاری محافظت کنید. استفاده از آن بسیار ساده بوده و نیازی به هیچ‌گونه اطلاعات خاص کامپیوتری و مهارت ویژه‌ای ندارد و می‌توانید تنها با چند کلیک، رمز عبوری برروی برنامه‌ی مورد نظر خود قرار بدهید.

دلیل برتری Program Protector نسبت به برنامه‌های مشابه سازگاری آن با هر نوع نرم افزار در ویندوز می‌باشد و برخلاف سایر نرم افزارهای هم‌نوع، بسیار ایمن و ساده ساخته شده است. کاربران خطرآفرین دیگر نمی توانند از طریق تغییر نام فایل‌ها ویا با حذف نرم افزار امنیتی از سد امنیتی آن بگذرند. طراحی ساده و سهولت در استفاده، از مزیت‌های دیگر آن به شما می‌روند که نمونه‌ی آن در کمتر نرم افزاری مشاهده می‌شود.

ادامه مطلب: Blumentals Program Protector , قفل گذاری برنامه‌ها در ویندوز

File Shredder

با استفاده از برنامه File Shredder می توانید فایل ها را از هارددیسک بصورت دائمی حذف نمایید بطوریکه با نرم افزارهای ریکاوری قابل بازگرداندن نباشند.

زمانیکه فایل ها را در ویندوز Delete می کنید، تنها بیت هایی از اطلاعات حذف می شوند و سبب عدم نمایش فایل ها در ویندوز می شوند و در واقع فایل ها بصورت کامل حذف نشده اند.

ادامه مطلب: File Shredder 2.5 , حذف دائمی اطلاعات

کیبورد مجازی

در مواقعی ممکن است به کیبورد مجازی ویندوز دسترسی نداشته باشید (در کافی نت یا سیستم هایی که محدودیت روی آنها اعمال شده باشد) و یا ویروس یا Keylogger، کیبورد مجازی ویندوز را غیرفعال کرده باشد.

در این مواقع، راه حل وارد کردن امن پسوردها، استفاده از کیبورد مجازی رایگان و بدون نیاز به نصب (Portable) است.

ادامه مطلب: Free Virtual Keyboard , کیبورد مجازی

Active@ ZDelete Net

Active ZDelete Net نرم افزاری برای حذف دائم و کامل فایل هایی نظیر فایل های شخصی، کش اینترنت، فایل هایی که از وبگردی ایجاد شده اند، تاریخچه وبگردی و ... می باشد.

زمانیکه فایل ها را در ویندوز Delete می کنید، تنها بیت هایی از اطلاعات حذف می شوند و سبب عدم نمایش فایل ها در ویندوز می شوند.

ادامه مطلب: Active@ ZDelete Net 7.1 , حذف دائمی اطلاعات

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲