توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

قوانین صدور چک
آموزش فتوشاپ
آموزش پل ماکارونی
آموزش برنامه نویسی
آموزش راه اندازی سایت
آموزش شیوه ارائه علمی
آموزش ترفندهای گوگل
آشنایی با بازارهای مالی
دکوراسیون داخلی

RocketDock

احتمالاً برای شما هم پیش آمده که پس شلوغ شدن صفحه‌ی اول ویندوز (دسکتاپ) خواسته باشید دسکتاپ ویندوز خود را مرتب کنید اما به راه حل مناسبی برای دسترسی سریع به برنامه‌ها پس از حذف آن‌ها از دسکتاپ نرسیده‌اید.

با ارائه شدن ویندوز 7، امکان Pin (سنجاق) کردن برنامه‌ها به نوار وظیفه‌ی ویندوز (Taskbar) فراهم شد، ولی کماکان چنانچه تعداد برنامه‌ها زیاد باشد و بخواهید آن‌ها را از دسکتاپ حذف و به تسکبار پین کنید، باعث شلوغ شدن نوار وظیفه و سردرگمی خواهد شد.

اما راه حل چیست؟! بهترین راه برای این مشکل، استفاده از برنامه‌هایی ملقب به Application Launcher و Docks می‌باشد. این‌گونه نرم‌افزارها با مرتب کردن و قرار دادن میانبرهای (Shortcut) برنامه‌ها در قسمتی از دسکتاپ بصورت منظم، جلوه‌ی خاصی را به دسکتاپ و ویندوز شما خواهند بخشید و علاوه بر این دسترسی شما را به برنامه‌های پرکاربردتان آسان‌تر می‌کنند.

اگر شما هم تمایل دارید تا دسکتاپی زیباتر داشته باشید، در ادامه با Ghafari3.com همراه باشید تا با یکی از بهترین نرم‌افزارهای زیباسازی و مرتب کردن دسکتاپ آشنا شوید.

ادامه مطلب: RocketDock 1.3.5 , لانچر برنامه‌ها و مدیریت دسکتاپ ویندوز

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲