توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

تعمیر فلش سوخته

نرم افزار JetFlash Online Recovery مخصوص تعمیر و بازیابی فلش‌های معیوب و سوخته می‌باشد. احتمالاً‌ برای شما اتفاق افتاده است که به‌طور ناگهانی فلش مموری شما از کار بیافتد. در واقع وقتی قصد کپی فایلی را به فلش دارید، فایل کپی نشود و یا نتوان فایل‌های موجود در آن را در سیستم کپی کرد و بسیاری از این قبیل مسائل.

معمولاً افراد در این مواقع فلش خود را نزد شرکت گارانتی کننده‌ی آن می‌برند تا مشکل آن‌را بر طرف کند و یا اینکه کلاً از ادامه‌ی کار با فلش منصرف شده و آن را دور می‌اندازند. اما همانطور که می‌دانید معمولاً گارانتی‌ها به دلایل مختلف از تعمیر فلش مموری سوخته سرباز می‌زنند. به همین دلیل فرد از تعمیر فلش مموری خود صرف نظر می‌کند و اقدام به خرید فلش مموری جدید می‌نماید در صورتی‌که شاید بتوان فلش مموری سوخته و معیوب را مجدداً احیا نمود. نرم‌افزار JetFlash Online Recovery تا ۹۰ درصد امکان بازیابی فلش‌های معیوب یا سوخته را فراهم می‌کند.

ادامه مطلب: JetFlash Online Recovery 1.0.0.42 , تعمیر فلش سوخته

USB Safely Remove

USB Safely Remove نرم افزاری قدرتمند برای مدیریت USB می‌باشد که به کمک آن می توانید بر دستگاه‌های مختلفی که از طریق ورودی USB به سیستم متصل شده است مدیریتی کامل نمایید.

استفاده از دستگاه‌های مختلف با استفاده از رابط USB، امروزه برای بسیاری از کاربران به امری متداول تبدیل شده است. حافظه‌های فلش، Cool disk‌ها، دسته‌های بازی (گیم‌پد) حرفه‌ای، دوربین‌های دیجیتال، گوشی‌های تلفن همراه، هارد دیسک‌های اکسترنال و ...

مدیریت بر این دستگاه‌ها و اتصالات USB یکی از مواردی است که شاید بسیاری از افراد به آن توجه نکنند اما در تمامی دستگاه‌هایی که راه ارتباطی آن‌ها ورودی USB می‌باشد می توان هشدارهایی را مشاهده نمود که بر روی آن ها ذکر شده است تا در هنگام جداسازی دستگاه از سیستم به منظور جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی و یا از بین رفتن داده‌ها بر روی دستگاه به صورت ایمن دستگاه را از سیستم جدا نمایید.

برای جداسازی ایمن می‌توان از ابزار مدیریتی سیستم عامل ویندوز استفاده نمود اما در مواردی که کاربر از چندین دستگاه مختلف استفاده می‌کند این مدیریت کمی دچار مشکل می‌شود.

USB Safely Remove نام نرم افزاری قدرتمند به منظور مدیریت بر اتصالات USB می‌باشد که به کمک آن کاربران می‌توانید بر دستگاه‌های مختلفی که از طریق ورودی USB به سیستم متصل شده است مدیریتی کامل نمایید. به کمک این ابزار می‌توان علاوه بر صرفه‌جویی در زمان جداسازی امن دستگاه از سیستم، مدیریت چندگانه‌ای را نیز بر روی دستگاه‌های دیگر اعمال نمود.

ادامه مطلب: USB Safely Remove 5.3.8.1233 , مدیریت یو اس بی

GiliSoft USB Lock

GiliSoft USB Lock نرم افزاری کاربردی برای جلوگیری از سرقت اطلاعات و یا دسترسی‌های غیرمجاز می‌باشد که از انتشار و کپی داده‌های درایو USB، درایوهای خارجی، سی‌دی و دی‌وی‌دی یا دیگر دستگاه‌های ذخیره‌ی داده قابل حمل ممانعت می‌کند.

پس از نصب نرم افزار قفل USB و فعال‌سازی قسمت‌های مختلف آن، تمام دستگاه‌ها و درایورهای USB بلاک می‌شوند و اجازه اتصال (خواندن یا نوشتن به انتخاب شما) به آن‌ها داده نخواهد شد. از دیگر قابلیت‌های این نرم افزار، بلاک‌کردن سایت‌های مورد نیاز برای جلوگیری از دسترسی به آن‌ها می‌باشد.

هم اکنون می‌توانید آخرین نگارش این نرم افزار را به همراه راهنمای فعال‌سازی از Ghafari3.com دانلود نمایید.

ادامه مطلب: GiliSoft USB Lock 5.0.0 , قفل درگاه USB+راهنمای فعال‌سازی

فرمت فلش قفل شده

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که فلش مموری‌تان قفل شود و نتوانید فلش مموری را فرمت کنید و یا اینکه اطلاعات آن‌را حذف کرده و یا دیتای جدیدی در آن کپی نمایید.

با استفاده از نرم‌افزار کم حجم SaiedSoft Repair Write Protect می‌توانید فلش مموری‌هایی را که فرمت نمی‌شوند و نمی‌توان دیتای جدیدی را در آن‌ها کپی کرد، تعمیر نمایید.

ادامه مطلب: نرم افزار فرمت فلش قفل شده , تعمیر فلش خراب

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲