توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

Hard Disk Sentinel Pro

Hard Disk Sentinel Pro نام نرم افزاری قدرتمند در زمینه‌ی نگهداری از هارددیسک و نظارت بر قسمت‌های مختلف هارد می‌باشد.

در این نرم‌افزار از ابزارهای مختلفی برای انجام امور نظارتی بر روی سیستم استفاده می‌شود که به کمک آن‌ها می‌توان کلیه نکات و جزئیات مربوط به هارددیسک را بررسی کرد و در صورت بروز مشکلات احتمالی، سریعاً در رفع آن اقدام نمود.

از دیگر امکانات این نرم افزار می‌توان به نمایش میزان فضای هارددیسک، مقدار فضای اشغال شده‌ی هر درایو به همراه میزان فضای خالی آن، نمایش مدت زمان کارکرد هارددیسک به همراه تعداد دفعات استارت و استپ آن، عمر باقی‌مانده هارددیسک (تخمینی)، نشان دادن دمای هاردیسک، نمایش وضعیت S.M.A.R.T، ارائه‌ی اطلاعات دقیق از مدل هارددیسک و ... اشاره نمود.

ادامه مطلب: Hard Disk Sentinel Pro 4.71 , کنترل و محافظت هارددیسک

مدیریت پارتیشن

مدیریت پیشرفته‌ی پارتیشن‌ها در ویندوز کاری است که با استفاده از نرم افزارهای کاربردی امکان‌پذیر می‌باشد.

در ویندوز نمی‌توان درایوهایی که از قبل پارتیشن بندی شده‌اند را ویرایش نمود و تنها نرم افزارهای کاربردی مانند MiniTool Partition Wizard هستند که در این زمینه کارآمد خواهند بود.

MiniTool Partition Wizard نرم افزاری جهت کار با پارتیشن‌های هارد‌دیسک می‌باشد و از قابلیت‌های آن می‌توان به تغییر سایز پارتیشن، جابجایی پارتیشن‌ها، ادغام پارتیشن‌ها، تغییر سایز کلاستر، کپی دیسک، ساختن/پاک کردن و فرمت کردن پارتیشن‌ها، اسکن و عیب‌یابی پارتیشن‌ها، پنهان‌سازی یا آشکار کردن پارتیشن، تبدیل Dynamic Disk به Basic Disk و ... اشاره نمود.

ادامه مطلب: MiniTool Partition Wizard Pro 9.1 , مدیریت پارتیشن ها

Paragon Hard Disk Manager

در مطالب قبلی برنامه‌ی Paragon Partition Manager را برای مدیریت هارد و پارتیشن‌ها به شما معرفی کردیم. در این مطلب به معرفی نرم‌افزار قدرتمند و پرکاربرد دیگری از شرکت Paragon Software می‌پردازیم.

Paragon Hard Disk Manager نرم افزاری قدرتمند از سری محصولات شرکت Paragon Software می‌باشد. تمامی ابزارهای لازم برای مدیریت و پشتیبانی از هارد در این نرم افزار پیشرفته قرار داده شده است.

از قابلیت‌های اصلی این نرم افزار می‌توان به امکان پارتیشن‌بندی پیشرفته بدون از دست دادن اطلاعات، بازیابی منظم سیستم و داده، رفع هرگونه مشکل بوت سیستم، مدیریت و تعویض بین چند سیستم عامل، تنظیم محیط بوت دوتایی مطمئن، اجرای بی‌عیب سیستم عامل چندگانه در کامپیوترهای مشابه، کپی اطلاعات از هارد قدیمی و به‌صورت کامل به هارد جدید، پشتیبان‌گیری منظم و مدیریت اتوماتیک اشاره کرد.

ادامه مطلب: Paragon Hard Disk Manager 14 Pro , مدیریت هارددیسک

پارتیشن منیجر

Paragon Partition Manager محصولی قدرتمند از كمپانی Paragon می باشد كه به شما امکان مدیریت حرفه ای پارتیشن ها را می دهد.

ایجاد، فرمت، حذف، كپی، انتقال، تغییر سایز، مخفی و آشكار كردن، فعال و غیر فعال كردن پارتیشن ها با هر فرمتی، تبدیل انواع پارتیشن به یکدیگر و .. از ویژگی های این نرم افزار است.

ادامه مطلب: Paragon Partition Manager 12 , مدیریت پارتیشن ها

HD Tune Pro

با استفاده از برنامه‌ی HD Tune Pro می‌توانید بر روی انواع هارددیسک‌ها و حافظه‌های قابل حمل، آزمایش‌ها و بررسی‌های مختلفی انجام داده و نتیجه‌ی آن‌ها را با یک‌دیگر مقایسه کرده و نهایتا بهترین‌ها را بشناسید.

ابزارهای متنوع و کاربردی موجود در این نرم‌افزار شما را قادر می‌سازد تا جزئیات کار حافظه‌ی خود را مشاهده کرده و از سلامتی آن اطمینان حاصل کنید.

ادامه مطلب: HD Tune Pro 5 , مشاهده عملکرد هارد و فلش دیسک

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲