توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

سی پی یو زد

اگر می‌خواهید به اطلاعات کاملی در مورد CPU و سایر قطعات کامپیوترتان پی‌ببرید و از جزئیات آن سر در بیاورید، کافی‌ست CPU-Z را اجرا نمایید.

CPU-Z اطلاعات دقیقی در مورد ریز‌پردازنده‌ی کامپیوتر را نشان می‌دهد. در واقع تخصص این نرم‌افزار کم حجم آن است که یک کالبدشکافی کامل از CPU به عمل آورد. می توانید با استفاده از این نرم افزار ساده، پی به قطعات استفاده شده در سیستم ببرید.

CPU-Z اطلاعاتی بسیار مهم در مورد CPU مانند نام پردازنده، نام تجاری، تکنولوژی بکار رفته در CPU، سرعت و مقدار کش بکار رفته در آن و ... را به شما نشان می‌دهد. در سربرگ Cache می‌توانید اطلاعات کش سطح یک و کش سطح دو  (اگر سیستم CPU دو هسته‌ای داشته باشد) را ببینید.

CPU-Z توسط بسیاری از سایت‌های معتبر بنچمارک و آنالیز و مقایسه‌ی سخت افزارها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب: CPU-Z 1.81 , مشاهده اطلاعات کامل سیستم

GPU-Z

اگر می‌خواهید به اطلاعات كاملی در مورد کارت گرافیک كامپیوترتان پی ببرید و از جزئیات آن سر در بیاورید، كافیست این نرم‌افزار را اجرا نمایید.

نرم‌ افزار GPU-Z، برنامه‌ای کوچک و بسیار قدرتمند به منظور بررسی دقیق ویژگی‌های کارت گرافیکی می‌باشد. با این نرم‌ افزار می‌‌توانید اطلاعات بسیار دقیقی در مورد جزئیات فنی کارت گرافیک سیستم خود به دست آورید.

ادامه مطلب: GPU-Z 2.4.0 , مشاهده اطلاعات کامل کارت گرافیک

AIDA64 Extreme Edition

AIDA64 Extreme Edition نام یکی از برترین نرم افزارهای Benchmarking و کسب تمامی اطلاعات دقیق سخت افزاری و نرم افزای سیستم می‌باشد.

نام این برنامه در گذشته EVEREST Ultimate Edition بود و به AIDA64 Extreme Edition تغییر یافته است. به گفته‌ی منتقدان نرم افزاری مجلات برتر الکترونیک و نشریات رایانه‌ای، AIDA64 به آسانی می‌تواند طی چند دقیقه کامل‌ترین اطلاعات و جزئیات را در مورد سیستم شما در بیش از 100 صفحه منتشر کند.

ادامه مطلب: AIDA64 Extreme 5.92.4300 , نمایش اطلاعات سیستم

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲