توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

قوانین صدور چک
آموزش فتوشاپ
آموزش پل ماکارونی
آموزش برنامه نویسی
آموزش راه اندازی سایت
آموزش شیوه ارائه علمی
آموزش ترفندهای گوگل
آشنایی با بازارهای مالی
دکوراسیون داخلی

کاغذ دیواری های ویندوز 8

یکی از تغییرات صورت گرفته در ویندوزهای جدید ارائه شده توسط مایکروسافت، وجود کاغذ دیواری های جذاب، جالب و متنوع با کیفیت بالا می باشد.

اگر همچنان از کاربران نگارش های قبل از ویندوز 8 هستید و تمایل دارید از جدیدترین کاغذ دیواری ها در ویندوز خود استفاده نمایید، می توانید این بسته را دانلود نمایید.

ادامه مطلب: Win8 Desktop Backgrounds , کاغذ دیواری های ویندوز 8 

دانلود کاغذ دیواری های ویندوز 7

یکی از تغییرات صورت گرفته در ویندوزهای جدید ارائه شده توسط مایکروسافت، وجود کاغذ دیواری های جذاب، جالب و متنوع با کیفیت بالا می باشد.

اگر همچنان از کاربران نگارش های قدیمی ویندوز (ویندوز 98, ME, 2000 , XP ، ویستا و ...) هستید و تمایل دارید از جدیدترین کاغذ دیواری ها در ویندوز خود استفاده نمایید، می توانید این بسته را دانلود نمایید.

ادامه مطلب: Win7 Desktop Backgrounds , کاغذ دیواری های ویندوز 7

دانلود کاغذ دیواری با کیفیت بالا

به تصاویر قرار گرفته شده در دسکتاپ یا همان صفحه اول ویندوز، Wallpaper یا Desktop Background می گویند.

در این مجموعه، 64 تصویر از مناظر زیبای طبیعت و آب مناسب برای قرار گیری در دسکتاپ ویندوز شما، برای دانلود قرار گرفته است. ابعاد تصاویر 1200*1600 و با کیفیت بالا می باشند.

ادامه مطلب: Best Water Scenes Wallpapers , کاغذ دیواری از مناظر آب

Automatic Wallpaper Changer

با استفاده از نرم افزار Automatic Wallpaper Changer می توان تصویر قرار داده شده در پس زمینه دسکتاپ را با فاصله زمانی مشخص و یا با استفاده از کلید های میانبر، تغییر داد.

می توان تغییرات زمانی را با ثانیه، دقیقه و یا ساعت مشخص کرد. این تصاویر می توانند در اندازه های دلخواه برای شما نمایش داده شوند.

ادامه مطلب: Automatic Wallpaper Changer , تغییر اتوماتیک کاغذ دیواری

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲