توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

آموزش غیرفعال کردن آپدیت آنلاین آنتی ویروس ای وی جی

اگر از کاربرانی هستید که آنتی ویروسAVG را بصورت آفلاین آپدیت می‌کنید می‌توانید آپدیت آنلاین را در این آنتی ویروس غیرفعال کنید.

هرچند که هنوز تعداد بسیاری از IP‌های ایران در لیست تحریم‌های AVG قرار دارد و عملاً امکان آپدیت آنلاین آنتی‌ویروس "ای‌وی‌جی" برای بسیاری از کاربران ایرانی امکان‌پذیر نیست.

در این آموزش تصویری شما را با چگونگی غیرفعال کردن آپدیت آنلاین AVG آشنا می‌کنیم.

ادامه مطلب: آموزش غیرفعال کردن آپدیت آنلاین آنتی ویروس ای وی جی

این روزها و با ارائه شدن نگارش جدید اکثر برنامه‌ها، مشکلی جدی برای کاربرانی که از سریال‌های غیر اصلی، ک-ر-ک یا پچ استفاده می‌کنند پیش آمده است و آن هم اکسپایر شدن و از کار افتادن نرم افزارها پس از ک-ر-ک، پچ یا رجیستر با سریال‌های موجود در اینترنت می‌باشد.

اکثر برنامه‌ها در نگارش‌های جدید خود قابلیت بررسی آنلاین سریال وارد شده را دارند. راه‌های مختلفی برای جلوگیری از دسترسی برنامه‌ها به اینترنت وجود دارد. مانند استفاده از انواع فایروال‌ها مانند NetLimiter ، ZoneAlarm ، Comodo Firewall و ...

گاهی اوقات ممکن است کاربر تمایلی به نصب فایروال بصورت جداگانه نداشته باشد و از آنجا که تمامی برنامه‌های Internet Security علاوه بر آنتی‌ویروس، دارای فایروال هم هستند به‌راحتی می‌توان بدون نیاز به نرم افزراهای جانبی مانع از دسترسی برنامه‌های خاص به اینترنت شد.

در این آموزش تصویری شما را با چگونگی جلوگیری دسترسی برنامه‌ها به اینترنت در فایروال AVG آشنا می‌کنیم.

ادامه مطلب: آموزش جلوگیری از دسترسی برنامه‌ها به اینترنت در AVG

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲