توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

قوانین صدور چک
آموزش فتوشاپ
آموزش پل ماکارونی
آموزش برنامه نویسی
آموزش راه اندازی سایت
آموزش شیوه ارائه علمی
آموزش ترفندهای گوگل
آشنایی با بازارهای مالی
دکوراسیون داخلی

AVG Internet Security 2015

Grisoft تولیدکننده‌ی محصولات AVG بسته‌ی کامل AVG Internet Security را که یکی از قدرتمندترین بسته‌های امنیتی می‌باشد، عرضه کرده است.

این آنتی‌ویروس قدرتمند مانند دیگر نرم افزارهای امنیتی شرکت Grisoft به سادگی قابل نصب و استفاده بوده و در سریعترین زمان ممکن بروزرسانی می شود. عدم کاهش کارایی سیستم و سرعت بالا در اسکن دو قابلیت و خصوصیت برتر این بسته‌ی امنیتی به شمار می‌رود.

AVG Internet Security قادر است تا با دیوار آتش قدرتمندی که در آن تعبیه شده است جلوی هرگونه حمله را گرفته و امنیتی پایدار را به‌همراه داشته باشد. آنتی‌ویروس بسیار سریع و قدرتمند، آنتی‌اسپم قوی و دیگر ابزارهای موجود در این بسته‌ی امنیتی می‌توانند یک سیستم کامپیوتری امن را برای هرکاربری تأمین کنند. در نسخه‌های جدید آنتی‌ویروس امکاناتی نظیر حالت Game Mode یا چک‌کردن سایت‌های مخرب و مواردی از این دست هم دیده می‌شوند که نقش مهمی را در ایجاد امنیت ایفا می‌کنند.

ادامه مطلب: AVG Internet Security 2016 / 2017  , بسته امنیتی ای وی جی

آنتی‌ویروس رایگان ای وی جی

Grisoft تولیدکننده محصولات AVG بسته‌ی رایگان AVG Free Antivirus را که یکی از قدرتمندترین آنتی‌ویروس‌های رایگان می‌باشد، عرضه کرده است.

این آنتی‌ویروس قدرتمند که مانند دیگر نرم افزارهای امنیتی شرکت Grisoft به‌سادگی نصب شده و قابل استفاده بوده در سریعترین زمان ممکن بروزرسانی می‌شود.

AVG Anti-Virus FREE Edition نسخه‌ی رایگان نرم افزار آنتی‌ویروس شناخته شده و محبوبی است که با قابلیت استفاده برای کاربران خانگی همانند یک دژ مستحکم از سیستم شما در برابر انواع تهدیدهای روزافزون مانند ویروس‌ها، تروجان‌ها، روت‌کیت‌ها، کرم‌های کامپیوتری، نرم‌افزارهای جاسوسی و تبلیغاتی مزاحم، بدافزارها و … بصورت عالی محافظت می‌کند.

امکان به‌روزرسانی سریع دیتابیس آنتی‌ویروس بصورت Life Time درکنار ارائه‌ی سطح محافظتی بالا، شناسایی تهدیدهای مختلف، استفاده‌ی میلیون‌ها کاربر در سرتاسر جهان از این نرم افزار برای محافظت از کامیپوترهای خود گواهی بر قدرت و قابلیت اطمینان این برنامه می‌باشد.

ادامه مطلب: AVG Free 2016 / 2017 , آنتی‌ویروس رایگان ای وی جی

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲