توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

قوانین صدور چک
آموزش فتوشاپ
آموزش پل ماکارونی
آموزش برنامه نویسی
آموزش راه اندازی سایت
آموزش شیوه ارائه علمی
آموزش ترفندهای گوگل
آشنایی با بازارهای مالی
دکوراسیون داخلی

آنتی ویروس آواست

avast! Internet Security با استفاده از کمترین منابع (CPU و RAM) از کامپیوتر شما در برابر ویروس‌ها و حملات اینترنتی محافظت می‌نماید. همچنین با دارا بودن گواهینامه ICSA آنتی ویروسی مناسب برای شرکت‌ها نیز می‌باشد.

avast! به خوبی انواع ویروس‌ها، کرم های اینترنتی و تروجان‌ها را شناسایی کرده و آنها را از بین می‌برد. همچنین قادر به کنترل موردی (On Demand) و کنترل دائمی (On Access) می‌باشد. همچنین این آنتی‌ویروس با ارائه رابط کاربری بسیار زیبا و امکانات پیشرفته بالا توانسته است نظر کاربران مبتدی و پیشرفته را به خود جلب کند.

ادامه مطلب: avast Internet Security 2017 , آنتی‌ویروس آواست

آنتی ویروس آواست

avast (آواست) یکی از بهترین نرم افزارهای آنتی‌ویروس شناخته شده است که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید سیستم خود را دربرابر انواع ویروس‌ها، تروجان‌ها، کرم‌های رایانه‌ای و سایر تهدیدهای اینترنتی کاملاً محافظت نمایید.

آنتی ویروس آواست مورد تایید ICSA می‌باشد. avast برنده جایزه VB100% در زمینه بازبینی‌های مقایسه ای Virus Bulletin شده است.

ادامه مطلب: avast Free Antivirus 2017 , آنتی ویروس رایگان آواست

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲