توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

قوانین صدور چک
آموزش فتوشاپ
آموزش پل ماکارونی
آموزش برنامه نویسی
آموزش راه اندازی سایت
آموزش شیوه ارائه علمی
آموزش ترفندهای گوگل
آشنایی با بازارهای مالی
دکوراسیون داخلی

دیسک نجات اویرا

Avira AntiVir Rescue System (دیسک نجات آنتی وایرا) ابزاری رایگان برای اسکن سیستم و حذف ویروس‌ها در حالت بوت می‌باشد.

وقتی ویروس‌ها در یک سیستم به حدی نفوذ کرده باشند که آنتی‌ویروس تحت ویندوز نتواند با آن‌ها مقابله کند، باید از راه دیگری وارد شد و با استفاده از دیسک نجات از طریق بوت ویروس ها را از بین برد. به دلیل اینکه در حالت بوت، فایل‌های سیستمی توسط سیستم عامل در حال استفاده نمی‌باشند، تمیز کردن آن‌ها و حذف ویروس راحت‌تر صورت می‌گیرد.

از ویژگی‌های این بسته امنیتی سرعت بالای آن نسبت به دیگر دیسک‌های نجات می‌باشد.
این بسته تمامی فایلهای اجرایی و امنیتی را در داخل خود داشته و با آخرین ویرایش پایگاه داده و به روز رسانی تمامی ویروس ها ایجاد شده است.


تنها کافی‌ست سیستم خود را از طریق بوت از CD تنظیم نموده و با این CD بوت نمایید. محتوای CD در حافظه RAM بارگذاری و اجرا می‌شود.
قابلیت بروز رسانی بانک اطلاعاتی از ویژگی‌های منحصر به فرد این نرم افزار است و از آنجایی که اسکن کامل فقط در شرایط خاص لازم است به صورت پیش‌فرض این بسته بررسی‌های اولیه و حساس را انجام می‌دهد و در صورت تمایل کاربر می‌تواند آن‌ها را کامل نموده و اسکنی عمیق و دقیق داشته باشید.

ادامه مطلب: Avira AntiVir Rescue System , دیسک نجات اویرا

آپدیت آفلاین اویرا

Avira آنتی ویروسی جامع برای ویندوز و همچنین شبکه بوده و سیستم را در مقابل کلیه تهدیدات محافظت می کند. 

با استفاده از ابزار دانلود کننده آپدیت آفلاین اویرا (Avira Update Tool) می‌توانید فایل آپدیت آفلاین را با سیستمی که به اینترنت دسترسی دارد، دانلود کرده و آنتی ویروس را برروی چندین سیستم و بدون استفاده از اینترنت آپدیت نمایید.

ادامه مطلب: Avira Update Tool , دانلود کننده آپدیت آفلاین اویرا

ابزار حذف آنتی ویروس اویرا

اگر قبلاً آنتی ویروس Avira برروی ویندوز نصب شده است و برای حذف آن و نصب نگارش جدید مشکل دارید، با استفاده از از ابزار Avira Registry Cleaner می‌توانید کلیدهای مربوط به اویرا در رجیستری ویندوز را حذف کرده و اقدام به نصب نگارش جدید نمایید.

آنتی ویروسی Avira ویندوز را در مقابل کلیه تهدیدات امنیتی محافظت می‌کند.

ادامه مطلب: Avira Registry Cleaner 2.0.2.0 , ابزار حذف آنتی ویروس اویرا

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲