توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

قوانین صدور چک
آموزش فتوشاپ
آموزش پل ماکارونی
آموزش برنامه نویسی
آموزش راه اندازی سایت
آموزش شیوه ارائه علمی
آموزش ترفندهای گوگل
آشنایی با بازارهای مالی
دکوراسیون داخلی

Avira Antivirus Pro

Avira Antivirus Pro
آنتی‌ویروسی جامع برای ویندوز و همچنین شبکه بوده و سیستم را در مقابل تمامی تهدیدات امنیتی ویروس‌ها، کرم‌ها، تروجان‌ها، هکرها و... محافظت می‌کند.

آنتی‌ویروس آویرا فوق العاده سبک و قدرتمند است. آویرا با استفاده از تکنولوژی AHeAD، قادر به شناسایی ویروس‌های ناشناخته‌ی جدید نیز می‌باشد.

ادامه مطلب: Avira Antivirus Pro 2017 , آنتی‌ویروس اویرا

Avira Internet Security

Avira Internet Security
آنتی ویروسی جامع برای ویندوز و همچنین شبکه بوده و سیستم را در مقابل تمامی تهدیدات امنیتی ویروس‌ها، کرم‌ها، تروجان‌ها، هکرها و... محافظت می‌کند.

تنظیمات و مدیریت آنتی ویروس از طریق کنسول مدیریتی آویرا (SMC) نیز بصورت متمرکز و یکپارچه در کل شبکه قابل انجام می‌باشد. آنتی‌ویروس آویرا فوق العاده سبک و قدرتمند است. آویرا با استفاده از تکنولوژی AHeAD، قادر به شناسایی ویروس‌های ناشناخته‌ی جدید نیز می‌باشد.

ادامه مطلب: Avira Internet Security 2017 , آنتی‌ویروس اویرا

آنتی ویروس رایگان اویرا

Avira Free Antivirus آنتی ویروسی کامل و رایگان برای ویندوز است و سیستم را در مقابل تمامی تهدیدات امنیتی ویروس‌ها، کرم‌ها، تروجان‌ها، هکرها و... محافظت می‌کند.

آنتی ویروس آویرا فوق العاده سبک و قدرتمند می‌باشد. آویرا با استفاده از تکنولوژی AHeAD، قادر به شناسایی ویروس‌های ناشناخته‌ی جدید نیز می‌باشد.

ادامه مطلب: Avira Free Antivirus 2017 , آنتی ویروس رایگان اویرا

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲