توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

Avira Antivirus Pro

Avira Antivirus Pro
آنتی‌ویروسی جامع برای ویندوز و همچنین شبکه بوده و سیستم را در مقابل تمامی تهدیدات امنیتی ویروس‌ها، کرم‌ها، تروجان‌ها، هکرها و... محافظت می‌کند.

آنتی‌ویروس آویرا فوق العاده سبک و قدرتمند است. آویرا با استفاده از تکنولوژی AHeAD، قادر به شناسایی ویروس‌های ناشناخته‌ی جدید نیز می‌باشد.

ادامه مطلب: Avira Antivirus Pro 2017 , آنتی‌ویروس اویرا

Avira Internet Security

Avira Internet Security
آنتی ویروسی جامع برای ویندوز و همچنین شبکه بوده و سیستم را در مقابل تمامی تهدیدات امنیتی ویروس‌ها، کرم‌ها، تروجان‌ها، هکرها و... محافظت می‌کند.

تنظیمات و مدیریت آنتی ویروس از طریق کنسول مدیریتی آویرا (SMC) نیز بصورت متمرکز و یکپارچه در کل شبکه قابل انجام می‌باشد. آنتی‌ویروس آویرا فوق العاده سبک و قدرتمند است. آویرا با استفاده از تکنولوژی AHeAD، قادر به شناسایی ویروس‌های ناشناخته‌ی جدید نیز می‌باشد.

ادامه مطلب: Avira Internet Security 2017 , آنتی‌ویروس اویرا

آنتی ویروس رایگان اویرا

Avira Free Antivirus آنتی ویروسی کامل و رایگان برای ویندوز است و سیستم را در مقابل تمامی تهدیدات امنیتی ویروس‌ها، کرم‌ها، تروجان‌ها، هکرها و... محافظت می‌کند.

آنتی ویروس آویرا فوق العاده سبک و قدرتمند می‌باشد. آویرا با استفاده از تکنولوژی AHeAD، قادر به شناسایی ویروس‌های ناشناخته‌ی جدید نیز می‌باشد.

ادامه مطلب: Avira Free Antivirus 2017 , آنتی ویروس رایگان اویرا

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲