توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

ابزار حذف آنتی ویروس بیت دیفندر
گاهی اوقات برای حذف (Uninstall) آنتی ویروس بیت دیفندر از طریق
Start > Control Panel > Add\Remove Programs در ویندوز اکس‌پی
و یا Start > Control Panel > Programs and Features در ویندوز ویستا، ویندوز 7، ویندوز 8.1 و ویندوز 10
با اخطار مواجه شده و به این ترتیب آنتی‌ویروس به درستی از روی سیستم حذف نمی‌شود.

در اینصورت اگر قصد نصب نگارش دیگری از بیت‌دیفندر و یا آنتی‌ویروس دیگر از شرکتی متفاوت را داشته باشید با اخطاری مبنی بر نصب بودن آنتی ویروس بیت‌دیفندر مواجه می‌شوید.

با استفاده از ابزار حذف نرم افزارهای بیت دیفندر (BitDefender Uninstall Tool) می‌توانید بصورت کامل هریک از محصولات BitDefender را که برروی ویندوز نصب شده است حذف نمایید.

ادامه مطلب: BitDefender Uninstall Tool , ابزار حذف بیت دیفندر

 دیسک نجات آنتی ویروس بیت‌دیفندر

Bitdefender Rescue Disk (دیسک نجات آنتی ویروس بیت‌دیفندر) ابزاری رایگان برای اسکن سیستم و حذف ویروس‌ها در حالت بوت می‌باشد.

وقتی ویروس‌ها در یک سیستم به حدی نفوذ کرده باشند که آنتی ویروس تحت ویندوز نتواند با آن‌ها مقابله کند، باید از راه دیگری وارد شد و با استفاده از دیسک نجات از طریق بوت ویروس‌ها را از بین برد.

به دلیل اینکه در حالت بوت، فایل‌های سیستمی توسط سیستم عامل در حال استفاده نمی‌باشند، تمیز کردن آن‌ها و حذف ویروس راحت‌تر و موثرتر صورت می‌گیرد. این بسته تمامی فایل‌های اجرایی و امنیتی را در داخل خود داشته و با آخرین ویرایش پایگاه داده ایجاد شده است.

تنها کافی‌ست سیستم خود را از طریق بوت از CD تنظیم نموده و با این CD بوت نمایید. محتوای CD در حافظه RAM بارگذاری و اجرا می‌شود.

ادامه مطلب: Bitdefender Rescue Disk 2015.11.06 , دیسک نجات بیت‌دیفندر

BitDefender USB Immunizer

دنیای ویروس های رایانه ای به سرعت رو به گسترش است و در پی آن، انواع آنتی ویروس ها نیز برای مقابله با این خیل عظیم از ویروس ها عرضه شده اند.

فلش مموری ها و و هاردهای پرتابل، آسیب پذیر ترین قطعات در برابر ویروس ها (مخصوصاً ویروس اتوران) هستند. در حال حاضر تعداد زیادی از آنتی ویروس ها قابلیت از بین بردن ویروس اتوران را از دارند اما تعدادی نیز این قابلیت را ندارند.

ادامه مطلب: BitDefender USB Immunizer , محافظت در برابر ویروس‌ها

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲