توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

آپدیت آفلاین کسپرسکی

با توجه به استقبال خوب شما بازدیدکنندگان محترم سایت Ghafari3.com از آپدیت‌های آفلاین آنتی‌ویروس‌ها، تصمیم بر این گرفتیم تا شبیه به نگارش قبلی سایت، آپدیت آفلاین آنتی‌ویروس کسپرسکی را در سایت قرار بدهیم اما این‌بار با لینک مستقیم از سرورهای سایت.

پکیج قرار گرفته شده، قابلیت آپدیت آفلاین آنتی ویروس کسپرسکی (Internet Security و AntiVirus و Total Security) نگارش‌های 2014 ، 2015 و 2016 را دارا می‌باشد.

ادامه مطلب: Kaspersky Offline Update , آپدیت آفلاین کسپرسکی 

آموزش آپدیت آفلاین آنتی ویروس کسپرسکی

یکی از مشکلات آنتی‌ویروس کسپرسکی، به‌روزرسانی کـُند و طولاتی مخصوصاً در اولین آپدیت پس از نصب آنتی‌ویروس می‌باشد که با سرعت اینترنت در ایران اولین آپدیت کسپرسکی کمی کاسه‌ی صبر کاربر را سرریز می‌کند!

بهترین پیشنهاد برای به‌روزرسانی آنتی‌ویروس کسپرسکی، آپدیت آفلاین آنتی ویروس (مخصوصاً بلافاصله پس از نصب آنتی‌ویروس) می‌باشد که به مراتب سریعتر از آپدیت آنلاین آن با وضع فعلی سرعت اینترنت در ایران است.

اگر تمایل به آپدیت آفلاین آنتی ویروس کسپرسکی دارید، ابتدا باید فایل آپدیت آفلاین کسپرسکی را دانلود نمایید و سپس با استفاده از آموزش‌های موجود در ادامه‌ی مطلب و با توجه به نگارشی از آنتی‌ویروس کسپرسکی که برروی ویندوز شما نصب شده است، اقدام به آپدیت آفلاین آنتی‌ویروس نمایید.

ادامه مطلب: آموزش تصویری آپدیت آفلاین آنتی‌ویروس کسپرسکی

آپدیت کسپرسکی

Kaspersky Updater (کسپرسکی آپدیتر) نرم افزاری برای دانلود جدیدترین بروز رسانی‌ها و ماژول‌های محصولات کسپرسکی می‌باشد. 

می‌توانید فایل های آپدیت را در حافظه فلش و یا پوشه مورد نظر خود ذخیره نمایید. امکان دانلود فایل‌های آپدیت به صورت دستی، دقیقه ای، ساعتی، روزانه و هفتگی وجود دارد.

ادامه مطلب: Kaspersky Updater , ساختن آپدیت‌های آفلاین کسپرسکی

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲