توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

قوانین صدور چک
آموزش فتوشاپ
آموزش پل ماکارونی
آموزش برنامه نویسی
آموزش راه اندازی سایت
آموزش شیوه ارائه علمی
آموزش ترفندهای گوگل
آشنایی با بازارهای مالی
دکوراسیون داخلی

McAfee SiteAdvisor

با کمک نرم افزار McAfee WebAdvisor یا همان McAfee SiteAdvisor می‌توانید با امنیتی بیشتر به جستجو و گشت و گذار در اینترنت بپردازید.

این نرم افزار ویندوز را از بدافزارهای آنلاین همچون Spywares و Adwares و Phishing Scams در امان نگه می دارد. مادامیکه شما در اینترنت موردی را جستجو می کنید، McAfee SiteAdvisor سایت های مقصد را بررسی می کند.

ادامه مطلب: McAfee WebAdvisor 4.0.161 , افزایش امنیت در وبگردی 

McAfee Stinger

McAfee Stinger نرم افزاری رایگان و پرتابل (بدون نیاز به نصب) از کمپانی مک‌آفی برای از بین بردن بد افزارهایی نظیر کرم‌های اینترنتی، کی‌لاگرها، تروجان‌ها، بات‌ها، روت‌کیت‌ها ... می باشد.

این نوع بدافزارها معمولاً بر اساس استفاده از سایت‌های مخرب و ویروسی وارد سیستم می‌شوند و باعث حذف یا افشای اطلاعات می‌گردند.

"مک‌آفی استینگر" با دارا بودن پادزهر این نوع ویروس‌ها و بروز شدن سریع در اینترنت توانایی از بین بردن این ویروس‌های مخرب را برای شما فراهم می‌کند.

استینگر مک آفی با دارا بودن موتور اسکن قوی می‌تواند سیستم‌های آلوده شده شما را که توسط تروجان سقوط کرده‌اند پاکسازی کند. توجه داشته باشید که McAfee Stinger یک ابزار برای شناسایی تعداد محدودی از ویروس‌ها می‌باشد که در طول هفته چندباری آپدیت می‌شود و این ابزار نمی‌تواند جایگزین یک بسته امنیتی یا آنتی ویروس در سیستم شود.

ادامه مطلب: McAfee Stinger 12.1.0.2508 , حذف فایل‌های مخرب

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲