توجه

خدمات رایگان سایت، نیاز به حمایت شما دارد. مشاهده‌ی تبلیغات اسپانسرهای سایت (بنری و یا پاپ‌آپ) بخشی از حمایت شما بازدیدکننده‌ی محترم از این خدمات است. لطفاً مانع از نمایش و یا باز شدن تبلیغات نشوید.

قوانین صدور چک
آموزش فتوشاپ
آموزش پل ماکارونی
آموزش برنامه نویسی
آموزش راه اندازی سایت
آموزش شیوه ارائه علمی
آموزش ترفندهای گوگل
آشنایی با بازارهای مالی
دکوراسیون داخلی

Norton Security

آنتی‌ویروس نورتون یکی از شناخته‌شده‌ترین و قدرتمندترین نرم افزارهای موجود در زمینه‌ی حفاظت از سیستم می‌باشد.

آنتی‌ویروس نورتون ساخت کمپانی بزرگ Symantec قادر است تا از ورود هرگونه بد افزار که از راه‌های مختلف قصد نفوذ به سیستم را دارند جلوگیری کرده و در صورت مشاهده، اقدام به حذف آنها کند.

Norton وظیفه حفاظت کلی از تمامی بخش‌های سیستم را برعهده می‌گیرد و  اسکن خودکار نورتون کلیه‌ی درایوها و قسمت‌های هارد دیسک را از ویروس پاک می‌کند.

ادامه مطلب: Norton Antivirus 2017 , آنتی‌ویروس نورتون 2017

Norton Security

آنتی‌ویروس نورتون یکی از شناخته‌شده‌ترین و قدرتمندترین نرم افزارهای موجود در زمینه حفاظت از سیستم می‌باشد.

بسته‌ی امنیتی نورتون ساخت کمپانی بزرگ Symantec قادر است تا از ورود هرگونه بد افزار که از راه‌های مختلف قصد نفوذ به سیستم را دارند جلوگیری کرده و در صورت مشاهده، اقدام به حذف آنها کند.

این بسته‌ی امنیتی جزء پر طرفدارترین نرم افزارهای امنیتی در جهان به شمار می رود و رغیب اصلی نرم افزارهای مطرح امنیتی می‌باشد. این نرم افزار حفاظت کلی از تمامی بخش‌های سیستم را برعهده می‌گیرد و اسکن خودکار نورتون کلیه درایوها و قسمت‌های هارد دیسک را از ویروس پاک می‌کند. با کمک دیوار آتش این نرم افزار می‌توان از هرگونه حمله مخرب به سیستم خود جلوگیری کنید.

بسته امنیتی نورتون نرم افزار کاملی در جهت حفظ امنیت سیستم در برابر هرگونه حمله خطرات است و با وجود این نرم افزار کامل جای هیچ نگرانی در قبال حفظ محیط سیستم و اطلاعات خود نخواهید داشت. در نسخه‌ی جدید این نرم افزار بهینه‌سازی‌هایی در جهت افزایش قدرت دیوار آتشین آن شده است. بزرگترین مزیت این مجموعه نرم افزاری عدم افت محسوس سرعت سیستم در حین اجرای آنتی‌ویروس بر روی سیستم می‌باشد که در نوع خود مزیتی بسیار بزرگ است.

ادامه مطلب: Norton Security 2017 , بسته امنیتی نورتون 2017

آنتی ویروس نورتون 360

Norton 360 یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای امنیتی دنیا برای محافظت از کامپیوتر در برابر حملات ویروس ها، کرم های اینترنتی و هکرها می‌باشد.

ادامه مطلب: Norton 360 , بسته امنیتی نورتون 360

دانلود نسخه‌های قدیمی آنتی ویروس نورتون

به منظور حفظ نظم و جلوگیری از پراکندگی مطالب در سایت، در این مطلب آرشیوی از نگارش‌های قدیمی‌تر آنتی‌ویروس قدرتمند نورتون را خواهیم داشت. هر سال با انتشار نسخه‌های جدیدتر، نسخه‌های پیشین به این مطلب اضافه خواهند شد.

برای دانلود به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب: دانلود نسخه‌های قدیمی آنتی ویروس نورتون

آنتی ویروس سیمانتک

Symantec Endpoint Protection مجموعه‌ی کامل امنیتی‌ست که توسط کمپانی Symantec تولید شده است.

از دیگر محصولات معروف این کمپانی می‌توان به آنتی ویروس Norton و بسته امنیتی Norton 360 اشاره نمود. این مجموعه امنیتی از ابزارهای مختلفی برای برقراری امنیت و حفظ ثبات در سیستم تشکیل شده است. ابزارهایی مانند برنامه آنتی ویروس، نابود کننده برنامه‌های جاسوسی، ابزار برقراری امنیت و حفاظت از شبکه و ...

ادامه مطلب: Symantec Endpoint 12.1.4 , آنتی ویروس سیمانتک

فروش اکانت آپدیت نود ۳۲